VISPĀRĒJA INFORMĀCIJA.

 

MERIDIĀNA RUDENS 2017 un NAKTS KĀRTAS

 

 

SACENSĪBU KALENDĀRS

 

1. kārta                        26. SEPTEMBRIS     Pie Niniera ezera.

2. kārta                        3. OKTOBRIS          Pie Driškina ezera.

3. kārta                        10. OKTOBRIS        Siļķu mežs,  Cēsis (marķējums no Lenču ielas gala).

4. kārta                        17. OKTOBRIS        Ērgļu klintis

5. kārta                        24. OKTOBRIS        Priekuļi (pretī pagriezienam uz Priekuļu biatlona-slēpošanas bāzi.

 

31. OKTOBRIS (otrdiena)

MERIDIĀNA NAKTS KAUSI 2017

Rakši.


 

 

 

Dalībnieku grupas: Dalībniekiem tiks piedāvātas četras distances ar atšķirīgiem garumiem un grūtības pakāpēm. (Jauniešiem vēlamais vecums ir no 12 gadiem).

Starts “Meridiāna Rudens 2017”, tiks dots no plkst. 16.00-18.30, dalībnieki, kas startēs krēslas laikā līdz 19.30, tiks vērtēti pie “Meridiāna Rudens 2017”.

Nakts sacensībām Starts 1. Kārtā būs atvērts apmēram no plkst. 19.20 līdz 20.30 (sākot ar tumsas iestāšanos). Ar katru nākamo kārtu starts par 15 min. ātrāk.(līdz ar tumsas iestāšanos. (Kontrolpunkti tiks apgādāti ar atstarotājiem, lai tumsā tos vieglāk ieraudzītu. Dalībnieks distancē ņem līdzi gaismas nesēju (bateriju, lukturi, halogēna lampu utt). Esiet uzmanīgi un pirms starta pārbaudiet baterijas un lukturus, kurus izmantosiet sacensībās, lai nebūtu nepatīkami pārsteigumi mežā!

Dalībnieki paši ir atbildīgi par savu veselības stāvokli. Distanci, kuru veikt, dalībnieks izvēlas atbilstoši vecumam un sagatavotībai. Lai piedalītos sacensībās, Jums jāiegādājas karte. Sacensībās tiks izmantota EMIT atzīmēšanās sistēma. Emit kartes īre EUR 1,00. Īrējot E-KARTI, dalībnieks to pēc sacensībām atdod sacensību organizatoriem

Dalības maksa pieaugušajiem EUR 4,00, pensionāriem EUR 3,00 un jauniešiem EUR 1,00. Veicot distanci, stingri aizliegts šķērsot sējumus, stādījumus un dārzus. Neizraisiet konfliktus ar privātīpašniekiem.

 

Apbalvošana. Apbalvoti tiks katras Rudens un Nakts kārtas uzvarētāji katrā distancē gan vīriešu, gan sieviešu kategorijās ar piemiņas veltēm. Kopvērtējums netiks vērtēts. Rudens un Nakts kārtas netiek ietvertas Meridiāna 2017 kopvērtējumā.

 

Uz tikšanos Rudens un Nakts kārtās, kā arī Meridiāna Nakts kausos!