Meridiāna noslēguma pasākums un poligons

Meridiāna 2023 gada sezonas noslēguma pasākums notiks 18. novembrī, Latvijas Republikas dzimšanas dienā -pie Gaujas , apmetnes vietā Lenči. Braucot no Cēsīm uz Ērgļu klinšu pusi , Garām Lejas Benčiem tikai taisni. 

Pasākuma plāns:
11.00-14:00 Sākums-  Rudens 2. poligonam pie ūdens tūristu apmetnes. Par godu dubultiem svētkiem, Kontrolpunkti aprīkoti ar emit atzīmēšanās stacijām. Būs iegūstami rezultāti.Dalība par ziedojumiem Meridiņa seriālam, pēc iespējām.
14:00 Meridiāna 2023 kopvērtējuma apbalvošana.
Tālāk- svētku zupa, tējas baudīšana, Saviesīgas sarunas un pārrunas,ieskats jaunajā -pārsteiguma sezonā.
 
Mazliet par poligonu. šogad tātad rudenī būs 4. poligoni. Pirmais atklāts līdz 18.11.
 Tātad arī sestdien 18. novembrī 1. poligona vēl varēs skriet. Iespēja divās vietās skriet, protams ja ir vēlme un spēks. ;)
2. poligons  būs atvērts no 11,00 18. novembrī. Sestdien kontrolpunktos būs emit stacijas. Citās dienās kontrolpunktu prizmas ar atstarotājiem. Iespēja skriet arī nakts apstākļos. Būs 5 distances. 5. distance -speciālā. Kartes varēs iegūt uz vietas pasākumā. Sestdienas vakarā kartes tiks publicētas: www.meridians.lv. Poligons būs atvērts līdz 2. decembrim.
Būsim priecīgi, ja radīsiet iespēju piedalīties gan skriešanā, gan apbalvošanas pasākumā.
Mežs, rudens lietavu un vēja iespaidā atbrīvojies no zaļumiem... Lapas tagad zem kājā, papardes nonīkušas un melnas, nātres vēl mēģina iedzelt, bet švaki, purvi dāsni ar ūdens veltēm, stirnas meklē ēdamo, aļņi tāpat.  Gauja majestātiski plūst uz jūru...un mēs būsim visam pa vidu. Daļa no visuma.
 
Tiekamies mežā sestdien, 18.11.2023!
 
Meridiāna rīkotāji: Juris un Iluta