Cēsu Orientēšanās Klubs MERIDIĀNS

Meridiāns-2020 rezultāti


MERIDIĀNS - 2003 13.kārta
8.jūlijs Kalējala
Karte Leonīds Malankovs
SE 5.9 kilometri 14 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
20011 Linda Krūmiņa 1980 IK Auseklis 49:18 1000 1
00120 Baiba Ozola 1964 Mona 53:33 921 2
20016 Mārīte Knēta 1974 Mona 54:48 900 3
00523 Gunta Lebedoka 1954 Meridiāns 59:43 826 4
20004 Agrita Pilābere 1961 Straupe 59:59 822 5
20007 Ieva Veģere 1971 Viga anulēts 0


SA 4.9 kilometri 13 kontrolpunkti

40003 Iveta Zāģere 1965 Meridiāns 55:53 1000 1
00358 Līva Ducena 1984 Meridiāns 56:08 996 2
50018 Ilze Skangale 1972 Balta 59:45 935 3
50053 Ieva Vaica 1971 SK Spriegums 1:02:30 894 4


SB 4.4 kilometri 11 kontrolpunkti

00236 Dina Alksne 1976 Burkānciems 50:55 1000 1
50047 Aiga Kokenberga 1968 Valmiera 58:44 867 2
50029 Daina Vabole 1981 Bebri 1:00:18 844 3
00323 Ieva Lūciņa-Linka 1970 Viga 1:04:14 793 4
50005 Antra Strautniece 1965 Sigulda 1:04:20 791 5
50021 Inese Boze 1969 DACVĢ 1:06:12 769 6
00202 Inese Bērziņa 1969 Piepe 1:06:24 767 7
50008 Dace Reņģe 1971 ELVA-1 1:17:52 654 8
70048 Andreta Pētersone 1973 ind anulēts 0
00091 Vizma Vasere 1960 Norel IT anulēts 0


SC 3.5 kilometri 10 kontrolpunkti

70093 Evija Voitkāne 1969 Valmiera 35:39 1000 1
70037 Dace Ikšele 1967 Piebalgas alus 37:20 955 2
00211 Vineta Pūcīte 1973 Stirnas 38:23 929 3
00209 Inga Lūsa 1963 Jaunpiebalga 39:40 899 4
70027 Elita Pirktiņa 1961 Mona 43:09 826 5
70088 Sarmīte Grava 1962 Jāņmuiža 43:17 824 6
00294 Inita Hartmane 1980 ind 47:40 748 7
70051 Zane Fridvalde 1976 Limbaži 49:30 720 8
00515 Zane Rozenbaha 1972 individuāli 49:51 715 9
70007 Rasa Siliņa 1974 Jāņmuiža 50:33 705 10
70107 Ingrīda Kleinberga 1961 individ 51:48 688 11
70018 Linda Jansona 1968 VID 53:08 671 12
00423 Līva Banka 1968 Jāņmuiža 55:42 640 13
70105 Lilita Govča 1952 Mārsnēni 1:05:22 545 14
00385 Līga Šmitiņa 1967 Liepa 1:05:34 544 15
00328 Anna Malēja 1955 4.AVS 1:14:41 477 16
70059 Līga Lapiņa 1962 Cēsis 1:17:45 459 17
70040 Anda Siliņa 1966 Valmieras V.M 1:17:56 457 18
00527 Kristīne Timermane 1981 TB4 1:25:37 416 19

MERIDIĀNS - 2003 13.kārta
8.jūlijs Kalējala
Karte Leonīds Malankovs
S35 4.9 kilometri 13 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
50048 Ineta Lapacinska 1966 Sigulda 47:24 1000 1
50024 Daila Vīksne 1964 Balta 55:14 858 2
42016 Iveta Druvaskalne 1967 Meridiāns 1:24:38 560 3


S40 4.4 kilometri 11 kontrolpunkti

51029 Ilze Laure 1960 Kāpa 47:59 1000 1
51013 Līga Apine 1958 LC 49:07 977 2
50030 Anita Kasakovska 1960 SK Balta 54:45 876 3
40010 Iveta Oša 1962 Viga 1:15:00 640 4


S45 4.0 kilometri 10 kontrolpunkti

64003 Inese Hartmane 1954 Drabeši 46:08 1000 1
51005 Valda Bratka 1955 Bebri 46:09 1000 2
64015 Inese Purgaile 1956 Bebri 49:05 940 3
64006 Modrīte Skrastiņa 1954 Meridiāns 54:13 851 4
64011 Aija Alksne 1956 Straupe 55:08 837 5
51002 Ilze Vabole 1958 Bebri 57:42 800 6
64010 Ženija Meirāne 1954 ZS Savieļi 1:25:08 542 7


S50 4.0 kilometri 10 kontrolpunkti

63021 Ruta Kukka 1950 OK Kāpa 38:11 1000 1
63010 Inta Kļava 1944 Saulrīti 49:52 766 2
00380 Benita Aizupe 1953 Saulrīti 1:05:26 584 3
70008 Velta Rēķe 1953 Saulrīti 1:07:21 567 4
00310 Maiga Pikšena 1953 Limbaži 1:11:02 538 5
00418 Genovefa Laupace 1951 Individuāli 2:00:59 316 6
00439 Ināra Alksne 1953 zsbiozoli anulēts 0


S55 3.5 kilometri 10 kontrolpunkti

71010 Erna Skujiņa 1936 Limbaži 45:20 1000 1
63013 Anna Slaviņa 1940 UP 47:27 955 2
71013 Lidija Kalvāne 1942 Lattelekom 55:07 822 3


S60 3.5 kilometri 10 kontrolpunkti

71005 Jūlija Zvirgzde 1940 Seniors 1:07:39 1000 1
71014 Rita Ostupe 1934 Kāpa 1:17:48 870 2
71001 Lidija Zukule 1932 SK Brīvnieki 1:26:08 785 3
00422 Dzidra Bērziņa 1930 Valmiera 2:15:14 500 4


S16 4.0 kilometri 10 kontrolpunkti

72001 Līga Šūpulniece 1987 Meridiāns 36:31 1000 1
72013 Alise Nīmane 1987 Liepa 50:46 719 2
72031 Baiba Kornete 1987 C2P 55:13 661 3
00137 Līga Čerņavska 1988 Straupe 56:20 648 4
72030 Zane Dančauska 1987 Meridiāns 1:09:57 522 5

MERIDIĀNS - 2003 13.kārta
8.jūlijs Kalējala
Karte Leonīds Malankovs
S14 3.5 kilometri 10 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
80003 Vieda Lūsa 1989 Jaunpiebalga 34:57 1000 1
80014 Dace Buža 1990 Meridiāns 43:56 796 2
80037 Ieva Nāgele 1990 Mona 47:22 738 3
80021 Krista Nītiņa 1990 Pastariņi 56:03 624 4


S12 2.2 kilometri 8 kontrolpunkti

00269 Santa Lazdāne 1992 SK Brīvnieki 23:09 1000 1
90009 Sabīne Tilta 1992 Vaidava 23:24 989 2
90027 Agnese Baroniņa 1992 Mona 25:06 922 3
90024 Nora Ķibilda 1992 Stalbes vsk 28:20 817 4
00060 Sintija Katkeviča 1992 Straupe 43:00 538 5
00009 Sandra Dombrovska 1992 CPP 45:02 514 6
00057 Klinta Kreitūze 1992 Straupe anulēts 0


S10 1.9 kilometri 6 kontrolpunkti

92020 Kristīne Suta 1993 Valmiera 13:20 1000 1
92007 Ilze Buža 1993 Meridiāns 14:23 927 2
92017 Liene Šūpulniece 1994 Meridiāns 16:04 830 3
92008 Eva Jemeļjanova 1993 Pastariņa sk. 21:14 628 4
00374 Tamāra Gaile 1993 Priekuļi 21:16 627 5
00225 Līva Ziediņa 1993 Siguldas sk 32:34 409 6
00363 Aira Mūrniece 1993 Priekuļi 33:25 399 7


S8 1.7 kilometri 5 kontrolpunkti

00432 Agnese Dombrovska 1995 18:05 1000 1
00371 Kristīne Fundure 1995 Priekuļi 23:59 754 2
92027 Lelde Krīgere 1995 Priekuļu vsk. 25:23 712 3
00487 Ilze Kornete 1996 Bērnudārzs 25:30 709 4


VE 8.1 kilometri 21 kontrolpunkti

00021 Kaspars Kārkliņš 1972 Veiži 54:23 1000 1
00061 Guntis Arnicāns 1968 US 58:53 924 2
30125 Ivars Valtass 1969 Latvijas tālr. 1:01:06 890 3
10090 Matīss Jansons 1973 Siļķes 1:01:40 882 4
00051 Gatis Dzērve 1976 RSP 1:03:36 855 5
00055 Māris Bisenieks 1971 OK PurvabridējS 1:14:28 730 6
22010 Oskars Rencis 1983 Meridiāns 1:18:52 690 7
30039 Ansis Actiņš 1977 3A 1:19:05 688 8
00395 Marts Kalniņš 1970 SCO Centrs 1:27:51 619 9

MERIDIĀNS - 2003 13.kārta
8.jūlijs Kalējala
Karte Leonīds Malankovs
VA 7.0 kilometri 16 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
10011 Gints Gritāns 1975 SK Balta 51:37 1000 1
10033 Jānis Butāns 1978 Meridiāns 53:30 965 2
00267 Jānis Lazdāns 1970 SK Brīvnieki 53:40 962 3
00355 Andis Malējs 1978 TB4 59:04 874 4
00227 Aigars Actiņš 1969 3A 59:11 872 5
10050 Alvis Lepiksons 1971 Limbaži 1:01:15 843 6
30115 Uģis Teterovskis 1972 Kvinta plus 1:06:37 775 7
30075 Jānis Actiņš 1972 3A 1:07:43 762 8
10006 Agnis Graudulis 1974 Bebri 1:11:34 721 9
22015 Mārtiņš Birums 1984 V.5.V.Valmiera 1:17:32 666 10


VB 5.5 kilometri 14 kontrolpunkti

10002 Valters Kaminskis 1968 OK Meridiāns 38:53 1000 1
30057 Aigars Abzalons 1969 LOKA 43:10 901 2
30082 Jānis Liepiņš 1969 Viga 45:12 860 3
30065 Māris Stabiņš 1968 Smiltene 45:27 856 4
30040 Edgars Liepiņš 1970 Rīga 46:26 837 5
00516 Ivars Zariņš 1969 Jēkabpils PN 46:52 830 6
30068 Raimonds Valdmanis 1967 OK Piepe 46:54 829 7
30107 Jānis Lucāns 1964 Z/S Bušas 47:12 824 8
30078 Juris Jaunzemis 1966 Viga 47:51 813 9
30133 Andris Otmans 1972 ind 47:59 810 10
30112 Didzis Žīgurs 1971 ind 48:03 809 11
00384 Jānis Pikšens 1977 SK Brīvnieki 48:19 805 12
00526 Valters Freidenfelds 1969 TNT-Latvia 49:04 792 13
30087 Uģis Kokenbergs 1968 Valmiera 49:14 790 14
30034 Egils Gruzde 1963 Veselava 49:17 789 15
30035 Raimonds Bondars 1973 FVK 51:33 754 16
30098 Ainārs Pētersons 1973 Finieris 53:54 721 17
30009 Edmunds Zeidmanis 1961 Umurga 54:44 710 18
30045 Mareks Indāns 1972 ind 55:24 702 19
00139 Sandris Līdums 1970 Burkānciems&Co 56:51 684 20
30028 Andis Celinskis 1980 OK Azimuts 57:21 678 21
30003 Aivars Zāģers 1961 CATA 57:38 675 22
00479 Jānis Kuplis 1972 Bruņinieku iela 58:18 667 23
00517 Arnis Nīcgalis 1969 Jēkabpils PN 58:50 661 24
00338 Guntars Bērtulis 1969 ind 1:00:21 644 25
30103 Modris Romka-Laurītis 1972 Hotel Cēsis 1:01:55 628 26
00378 Ivars Pikšens 1970 Sia "I.J." 1:01:56 628 27
30041 Dzintars Suts 1965 Valmiera 1:02:19 624 28
00166 Kaspars Zudrags 1977 Latv. Finieris 1:04:03 607 29
30104 Konstantīns Tavars 1973 Calus 1:10:57 548 30
30095 Genādijs Gordejko 1961 TEKA 1:13:28 529 31
00446 Intars Metums 1977 Lat. Finieris 1:14:01 525 32

MERIDIĀNS - 2003 13.kārta
8.jūlijs Kalējala
Karte Leonīds Malankovs
VC 4.9 kilometri 13 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
30139 Imants Romanos 1968 Viga 36:13 1000 1
41123 Jānis Dainis 1956 Rubene 44:24 816 2
41113 Uģis Dančauskis 1966 ind 46:31 779 3
00276 Ilmārs Skādulis 1972 Zet 46:54 772 4
41007 Valdis Nītiņš 1963 DACVĢ 47:40 760 5
41009 Andis Rozenbergs 1965 Veselava 48:37 745 6
30131 Pauls Timrots 1967 Zebra 48:40 744 7
30016 Didzis Mauriņš 1962 Sia Labace 48:44 743 8
30130 Gints Salnājs 1969 Zebra 49:50 727 9
00299 Andris Pikšens 1983 ind 51:16 706 10
00168 Vilnis Gailis 1972 Valmiera 51:22 705 11
00177 Viesturs Lucāns 1960 Vidzemes vac 51:54 698 12
41093 Armands Šmits 1970 Brieži 53:58 671 13
41088 Jānis Apsītis 1959 SIA "I.J." 54:25 666 14
41047 Aldis Kanapolis 1969 Piepe 54:42 662 15
10007 Dagnis Kaņepe 1970 SK Saulrīti 54:50 660 16
00521 Uldis Jansons 1969 4. vienība 55:29 653 17
00512 Edgars Puriņš 1969 individuāli 57:01 635 18
41073 Valdis Kornets 1954 Cēsis 57:43 627 19
41015 Auseklis Zeltiņš 1952 Uplejas 1:01:54 585 20
41042 Ivars Nīmanis 1956 Virsmežniecība 1:04:18 563 21
41038 Kaspars Cers 1975 Bankserviss 1:06:30 545 22
41022 Guntars Stucis 1958 Staļi 1:06:46 542 23
41034 Edmunds Krastiņš 1958 SK Balta 1:10:34 513 24
00518 Kristaps Muzikants 1983 ind 1:11:35 506 25
00215 Ģirts Veinbergs 1974 ind 1:11:54 504 26
41079 Māris Koļinka 1975 Rīgas TEH 1:18:35 461 27
41043 Vitolds Bērziņš 1950 3.CP 1:20:04 452 28
00379 Normunds Irbe 1972 Jāņmuiža 1:20:12 452 29
00484 Gints Miezītis 1967 G. Miezīša IU 1:21:01 447 30
00126 Arnis Šulmeisters 1970 Saulrīti 1:23:09 436 31
00419 Jānis Gabrāns 1961 Saulrīti 1:54:47 316 32


V35 7.0 kilometri 16 kontrolpunkti

21037 Igors Bužs 1961 Meridiāns 52:22 1000 1
11007 Aivars Mihailovs 1964 Rīgas Ūdens 53:15 983 2
11021 Kārlis Magons 1950 Rauna 53:38 976 3
11000 Guntars Jansons 1960 Balta 58:04 902 4
11020 Jānis Busenbergs 1959 Mona 1:00:24 867 5
11009 Pēteris Zariņš 1961 Mona 1:01:08 857 6
11028 Jānis Nāgelis 1960 Mona 1:02:13 842 7
11019 Gatis Skrastiņš 1956 Meridiāns 1:04:23 813 8
41137 Andrejs Gaumigs 1963 Bebri 1:04:51 808 9
11025 Sandris Lācis 1962 Mona 1:09:05 758 10

MERIDIĀNS - 2003 13.kārta
8.jūlijs Kalējala
Karte Leonīds Malankovs
V40 5.9 kilometri 14 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00019 Valdis Tilts 1962 Vaidava 43:13 1000 1
00461 Ēriks Ūdris 1962 Valka 44:44 966 2
11045 Andris Upmiņš 1962 SK Balta 50:03 863 3
21008 Guntis Koks 1956 SK Saulrīti 51:10 845 4
00084 Agris Spalviņš 1962 Rauna 52:55 817 5
41024 Jānis Lūsa 1959 Jaunpiebalga 53:17 811 6
30073 Pēteris Strazdiņš 1962 Viga 53:44 804 7
21030 Aivars Meirāns 1956 ZS Savieļi 56:52 760 8
00065 Pēteris Apinis 1958 Kāpa 1:02:12 695 9
00077 Valdis Pulkstenis 1961 Lattelekom anulēts 0


V45 5.5 kilometri 14 kontrolpunkti

32002 Ivars Hartmanis 1953 Drabeši 47:51 1000 1
32014 Uldis Alksnis 1952 Cata 48:56 978 2
32012 Andrejs Ivanovs 1953 UP 54:56 871 3
32017 Jānis Biezais 1950 Cēsu mežn. 55:30 862 4
21010 Māris Strautnieks 1957 Burkānciems 57:06 838 5
00020 Valdis Janitens 1956 Ind. 57:47 828 6
32040 Raitis Padoms 1953 Limbaži 1:00:52 786 7
32036 Guntis Gailītis 1955 Cēsu alus 1:06:17 722 8
32044 Vilnis Ulnicāns 1954 Birzītes 1:07:15 712 9
32011 Mārcis Bendiks 1955 UP 1:07:16 711 10
32021 Māris Blūms 1954 Jāņmuiža 1:09:33 688 11
32029 Pēteris Trapencieris 1952 UP 1:15:04 637 12
32007 Andris Ģipslis 1940 PMK-8 1:18:16 611 13
32041 Uldis Rollers 1949 Limbaži 1:28:27 541 14


V50 4.9 kilometri 13 kontrolpunkti

43016 Volli Kukk 1949 VZD 44:18 1000 1
32016 Aldis Lapiņš 1951 Azimuts 45:33 973 2
43021 Gunārs Fogelis 1941 Auciems 46:02 962 3
43001 Juris Zvirgzds 1942 Seniors 46:14 958 4
30202 Rodrigo Slaviņš 1939 OK Kāpa 47:40 929 5
43028 Ansis Ozoliņš 1943 Burkānciems 53:49 823 6
43034 Dainis Maneks 1947 LVEI 54:15 817 7
43003 Andrejs Birums 1950 ABOS 56:55 778 8
43023 Oļģerts Tīliks 1949 SK Saulrīti 1:00:11 736 9
43026 Jūlijs Čakšs 1943 Komunālprojekts 1:03:55 693 10
00351 Aivars Lapsa 1953 SK Saulrīti 1:20:27 551 11


V55 4.0 kilometri 10 kontrolpunkti

43033 Vilis Dubrovskis 1943 Seniors 37:17 1000 1
62008 Juris Bergs 1938 Cēsu Polikl. 39:36 941 2
62013 Aivars Pikšens 1943 Jāņmuiža 45:57 811 3

MERIDIĀNS - 2003 13.kārta
8.jūlijs Kalējala
Karte Leonīds Malankovs
V60 4.0 kilometri 10 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
43000 Antons Grahoļskis 1940 ZVOC 36:59 1000 1
62015 Gunārs Ostups 1936 Kāpa 41:44 886 2
62001 Ivars Vītiņš 1935 Cēsis 45:08 819 3
00104 Visvaldis Baltiņš 1940 Cēsu PB 56:55 650 4


V18 5.9 kilometri 14 kontrolpunkti

33063 Jānis Meirāns 1986 Meridiāns 47:46 1000 1
33048 Kārlis Ducens 1985 Meridiāns 50:07 953 2


V16 5.5 kilometri 14 kontrolpunkti

60043 Kristaps Ozoliņš 1988 Limbaži 40:54 1000 1
60067 Marģers Kietis 1987 NDRĢ 41:20 990 2
00462 Ēriks Ūdris 1988 Valka 45:09 906 3
00075 Oskars Parfenkovs 1987 Straupe 58:15 702 4
60027 Toms Purgailis 1988 1:00:04 681 5
60066 Jānis Dančauskis 1988 Meridiāns 1:03:44 642 6


V14 4.0 kilometri 10 kontrolpunkti

81047 Ģirts Jurgelāns 1989 Priekuļi 31:19 1000 1
81007 Nauris Spalviņš 1989 Rauna 35:20 886 2
81000 Edgars Gaiķis 1989 Priekuļi 35:42 877 3
81052 Dāvis Lūsa 1990 Jaunpiebalga 35:55 872 4
81021 Jānis Dūka 1989 Raiskums 36:56 848 5
81064 Kaspars Vīksne 1989 Meridiāns 43:34 719 6
81054 Ainārs Drozds 1989 Meridiāns 46:31 673 7
00354 Emīls Bergs 1990 CPPP 59:07 530 8
81015 Druvis Slišāns 1989 Meridiāns 1:02:34 501 9
00524 Gatis Gaumigs 1990 Bebri 1:18:21 400 10


V12 2.2 kilometri 8 kontrolpunkti

91027 Juris Ķibilts 1991 Stalbes vsk 17:29 1000 1
00003 Kristaps Bērtulis 1991 Meridiāns 19:01 919 2
91010 Mārtiņš Ozols 1991 Magnēts 19:53 879 3
91017 Jurģis Suts 1992 Valmiera 19:57 876 4
91006 Dairis Magone 1991 Stalbe 20:02 873 5
91040 Kristaps Magone 1992 Stalbe 21:02 831 6
91035 Didzis Vīksne 1991 Taurene 23:30 744 7
00094 Andris Osis 1992 Cēsu 2. pamatsk 24:31 713 8
91052 Valdis Linde 1992 Priekuļu vsk 25:34 684 9
91044 Māris Spalviņš 1992 Rauna 29:13 598 10
93017 Daumants Lūsa 1992 Jaunpiebalga 35:54 487 11
91037 Toms Rozenbergs 1992 Priekuļi 47:38 367 12
91036 Mārtiņš Rozenbergs 1992 Priekuļi 48:44 359 13

MERIDIĀNS - 2003 13.kārta
8.jūlijs Kalējala
Karte Leonīds Malankovs
V10 1.9 kilometri 6 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
93002 Ēriks Gruzde 1994 Veselava 15:47 1000 1
00201 Jānis Bērziņš 1993 Kocēni 16:08 978 2
00161 Ralfs Jumiķis 1994 Sigulda 18:55 834 3
00520 Ervīns Jakovļevs 1993 Siguldas sp.sk. 19:40 803 4
00289 Edgars Kanapolis 1993 V5V 22:01 717 5
00464 Matīss Liniņš 1993 Sigulda 22:22 706 6
00485 Emīls Bumbieris 1993 Sigulda 25:24 621 7
00345 Mārtiņš Macions 1993 CPP 42:58 367 8
93023 Dāvis Kaparkalējs 1994 Priekuļu vsk. anulēts 0
93029 Artūrs Linde 1993 Priekuļu vsk anulēts 0


V8 1.7 kilometri 5 kontrolpunkti

93021 Daniels Kārkliņš 1995 ind 14:18 1000 1
00480 Klāvs Linde 1996 Priekuļu vsk 15:58 896 2
00110 Matiass Abzalons 1996 17:34 814 3
00152 Agnis Liepiņš 1995 Pokemon 18:15 784 4
00453 Tomass Kalniņš 1995 Valmieras sk. 18:44 763 5
00200 Jēkabs Knēts 1996 Meridiāns 28:09 508 6
00511 Miks Veinbergs 1998 ind 30:39 467 7
00488 Andris Neimanis 1998 Bērnudārzs 31:39 452 8
00375 Mārtiņš Gailis 1995 Priekuļi 51:14 279 9


SN 2.6 kilometri 8 kontrolpunkti

00522 Agita Marena 1970 individ 49:02 1000 1


VN 2.6 kilometri 8 kontrolpunkti

00441 Jānis Gailāns 1969 Oklahoma 56:27 1000 1

Dalībnieku skaits 281



VE | VA | VB | VC | V35 | V40 | V45 | V50 | V55 | V60 | V65 | V18 | V16 | V14 | V12 | V10 | V8 | VN
SE | SA | SB | SC | S35 | S40 | S45 | S50 | S55 | S60 | S65 | S18 | S16 | S14 | S12 | S10 | S8 | SN


VietaDalībnieksKomandaLaiksPunkti

Viss 13.kārtas rezultātu saraksts un kopvērtējums pēc pēdējās kārtas.

Citas Meridiāns-2003 kārtas:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23

Iepriekšējo Meridiāna sezonu rezultāti: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997

Meridiāna rudens un nakts kārtas 2019: 1 2 3 4 2018: 1 2 3 4 5 2017: 1 2 3 4 5 2016: 1 2 3 4 5 2015: 1 2 3 4 2014: 1 2 3 4
  2013: 1 2 3 4 5 2012: 1 2 3 4 5 2011: 1 2 3 4 5 2010: 1 2 3 4 2009: 1 2 3 4 2008: 1 2 3 4 2007: 1 2 3 4
  2006: 1 2 3 4 2005: 1 2 3 4 5 2004: 1 2 3 4 5

Cēsu Rudens: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Cēsu Stafetes: 2019 2018 2017

Cēsu Sprints: 2016 2015 2014 2013 2012 2011

Meridiāna Mēness stafetes: 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Meridiāna Nakts kausi: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

Tume-Vōru-Meridiāns: 2019 2016 2013 2010 2007 2001 1998

Latvijas čempionāti: 2008 nakts 2011 garā un nakts 2013 vidējā un stafete

 

 

Cēsu Orientēšanās klubs MERIDIĀNS © 2020 meridians@apollo.lv