Cēsu Orientēšanās Klubs MERIDIĀNS

Meridiāns-2020 rezultāti


MERIDIĀNS - 2003 23.kārta
23.septembris Cēsis
Karte Edmunds Zvaigzne
SE 6.7 kilometri 15 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
20011 Linda Krūmiņa 1980 IK Auseklis 1:01:06 1000 1
40003 Iveta Zāģere 1965 Meridiāns 1:03:06 968 2
00523 Gunta Lebedoka 1954 Meridiāns 1:12:44 840 3


SA 5.4 kilometri 11 kontrolpunkti

00416 Ineta Limbēna 1973 Balta 59:05 1000 1


SB 4.9 kilometri 11 kontrolpunkti

50047 Aiga Kokenberga 1968 Valmiera 40:25 1000 1
70033 Inta Mihailova 1968 Rīgas Ūdens 41:39 970 2
50029 Daina Vabole 1981 Bebri 44:39 905 3
50021 Inese Boze 1969 DACVĢ 49:27 817 4
00202 Inese Bērziņa 1969 Piepe 50:10 806 5
00236 Dina Alksne 1976 Burkānciems 51:20 787 6


SC 3.9 kilometri 8 kontrolpunkti

70031 Žaneta Jaunzeme 1964 UP 31:49 1000 1
70007 Rasa Siliņa 1974 Jāņmuiža 33:43 944 2
00423 Līva Banka 1968 Jāņmuiža 34:14 929 3
70037 Dace Ikšele 1967 Piebalgas alus 37:44 843 4
70084 Ilva Kaliksone 1971 Lattelekom 38:08 834 5
00294 Inita Hartmane 1980 ind 44:47 710 6
70018 Linda Jansona 1968 VID 45:08 705 7
00456 Gunta Sila 1955 Mārsnēni 45:26 700 8
00457 Inese Lunte 1969 Rozula 49:10 647 9
70051 Zane Fridvalde 1976 Limbaži 51:22 619 10
70105 Lilita Govča 1952 Mārsnēni 1:07:04 474 11
70006 Vija Bērziņa 1962 Rozula 1:40:00 318 12


S35 5.4 kilometri 11 kontrolpunkti

50048 Ineta Lapacinska 1966 Sigulda 45:03 1000 1
40005 Džaneta Suta 1964 ind 1:08:40 656 2
42016 Iveta Druvaskalne 1967 Meridiāns 1:22:49 544 3


S40 4.9 kilometri 11 kontrolpunkti

51015 Rudīte Limbēna 1949 Sigulda 44:08 1000 1
51009 Ilona Vandāna 1946 Valmiera 54:00 817 2
51006 Anita Riekstiņa 1957 Cēsis 1:17:24 570 3


S45 4.5 kilometri 10 kontrolpunkti

40004 Ligita Grunde 1954 Seniors 42:55 1000 1
64003 Inese Hartmane 1954 Drabeši 44:49 958 2
51005 Valda Bratka 1955 Bebri 50:59 842 3
64011 Aija Alksne 1956 Straupe 54:51 782 4
51002 Ilze Vabole 1958 Bebri 1:07:51 633 5

MERIDIĀNS - 2003 23.kārta
23.septembris Cēsis
Karte Edmunds Zvaigzne
S50 4.5 kilometri 10 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
63021 Ruta Kukka 1950 OK Kāpa 40:25 1000 1
00380 Benita Aizupe 1953 Saulrīti 58:45 688 2
63010 Inta Kļava 1944 Saulrīti 1:04:17 629 3
70008 Velta Rēķe 1953 Saulrīti 1:05:54 613 4
00418 Genovefa Laupace 1951 Individuāli 1:33:10 434 5


S55 3.9 kilometri 8 kontrolpunkti

71010 Erna Skujiņa 1936 Limbaži 38:56 1000 1
63013 Anna Slaviņa 1940 UP 41:46 932 2
71007 Aina Austriņš 1933 Meridiāns 46:29 838 3
71013 Lidija Kalvāne 1942 Lattelekom 54:09 719 4
71012 Biruta Puriņa 1946 55:50 697 5


S60 3.9 kilometri 8 kontrolpunkti

71005 Jūlija Zvirgzde 1940 Seniors 51:39 1000 1
71001 Lidija Zukule 1932 SK Brīvnieki 53:59 957 2
00422 Dzidra Bērziņa 1930 Valmiera 1:07:34 764 3


S18 4.9 kilometri 11 kontrolpunkti

00417 Maija Riženkova 1986 ZVOC 1:16:40 1000 1


S16 4.5 kilometri 10 kontrolpunkti

72017 Māra Bērziņa 1988 Rozula 38:32 1000 1
00137 Līga Čerņavska 1988 Straupe 47:43 808 2
72029 Līga Evelone 1988 Priekuļi 52:12 738 3
72030 Zane Dančauska 1987 Meridiāns 1:01:40 625 4
00559 Zane Nolberga 1988 Rozula 1:05:18 590 5
72012 Dārta Ruķe 1988 Rozula 1:07:01 575 6


S14 3.9 kilometri 8 kontrolpunkti

80014 Dace Buža 1990 Meridiāns 38:50 1000 1
80021 Krista Nītiņa 1990 Pastariņi 45:09 860 2


S12 3.0 kilometri 8 kontrolpunkti

92007 Ilze Buža 1993 Meridiāns 30:40 1000 1
00095 Astra Kūlīte 1992 Straupe 38:56 788 2
90009 Sabīne Tilta 1992 Vaidava 42:05 729 3
00280 Kristīne Stirna 1991 Siguldas sp.sk. 54:54 559 4
00269 Santa Lazdāne 1992 SK Brīvnieki 56:45 540 5
00207 Līva Roopa 1992 Rozula anulēts 0
00156 Alise Putraima 1992 Rozula anulēts 0

MERIDIĀNS - 2003 23.kārta
23.septembris Cēsis
Karte Edmunds Zvaigzne
S10 1.6 kilometri 6 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
92020 Kristīne Suta 1993 Valmiera 10:54 1000 1
92017 Liene Šūpulniece 1994 Meridiāns 13:46 792 2
00146 Monta Sproģe 1993 Priekuļi 23:23 466 3
92008 Eva Jemeļjanova 1993 Pastariņa sk. 24:01 454 4
00409 Madara Strazdiņa 1993 Straupe 40:16 271 5
00410 Arta Ozoliņa 1993 Straupe 42:00 260 6
00541 Zane Šulmeistere 1994 Cēsu 2. pamatsk 44:57 242 7
00402 Ilva Strazdiņa 1993 Rozula 49:32 220 8


S8 1.3 kilometri 4 kontrolpunkti

92027 Lelde Krīgere 1995 Priekuļu vsk. 11:26 1000 1
92005 Anna-Krista Eškina 1995 Pienenīte 15:38 731 2
00263 Zane Baltā 1997 1. bērnu dārzs 15:42 728 3
00371 Kristīne Fundure 1995 Priekuļi 18:03 633 4
00339 Karlīne Sproģe 1994 Priekuļi 23:22 0


VE 8.0 kilometri 20 kontrolpunkti

00004 Jānis Krūmiņš 1979 IK Auseklis 51:55 1000 1
10090 Matīss Jansons 1973 Siļķes 52:07 996 2
00063 Artis Ločmelis 1971 Burkānciems&co 52:52 982 3
00395 Marts Kalniņš 1970 SCO Centrs 1:07:09 773 4


VA 7.0 kilometri 16 kontrolpunkti

10016 Andris Strazdiņš 1971 OK PurvaBridējs 52:48 1000 1
10031 Atis Zariņš 1964 Mona 1:01:00 866 2
10006 Agnis Graudulis 1974 Bebri 1:01:39 856 3
10050 Alvis Lepiksons 1971 Limbaži 1:01:55 853 4
22015 Mārtiņš Birums 1984 V.5.V.Valmiera 1:14:11 712 5
30075 Jānis Actiņš 1972 3A 1:17:02 685 6

MERIDIĀNS - 2003 23.kārta
23.septembris Cēsis
Karte Edmunds Zvaigzne
VB 6.0 kilometri 14 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
30018 Vents Ozoliņš 1968 Piepe 42:36 1000 1
30044 Kaspars Blekte 1973 DEPO 43:00 991 2
30098 Ainārs Pētersons 1973 Finieris 44:49 951 3
30068 Raimonds Valdmanis 1967 OK Piepe 45:19 940 4
30107 Jānis Lucāns 1964 Z/S Bušas 45:46 931 5
00382 Ints Jansons 1968 Vecpiebalga 46:02 925 6
30007 Andis Smilga 1968 SANO 47:11 903 7
30005 Ivo Volksons 1967 SANO 48:38 876 8
30133 Andris Otmans 1972 ind 49:45 856 9
30087 Uģis Kokenbergs 1968 Valmiera 50:26 845 10
30112 Didzis Žīgurs 1971 ind 50:33 843 11
00378 Ivars Pikšens 1970 Sia "I.J." 52:26 812 12
30078 Juris Jaunzemis 1966 Viga 53:16 800 13
00139 Sandris Līdums 1970 Burkānciems&Co 54:27 782 14
30009 Edmunds Zeidmanis 1961 Umurga 57:55 736 15
30067 Jānis Riža 1975 Apik 59:37 715 16
30012 Jānis Zvirgzds 1972 LU 1:01:12 696 17
00338 Guntars Bērtulis 1969 ind 1:07:39 630 18
30003 Aivars Zāģers 1961 CATA 1:19:36 535 19
30116 Uldis Krūmiņš 1970 Kvinta plus 1:22:03 519 20
30034 Egils Gruzde 1963 Veselava anulēts 0


VC 5.4 kilometri 11 kontrolpunkti

30139 Imants Romanoss 1968 Viga 36:16 1000 1
00389 Mārcis Kornets 1981 Cīņas klubs 39:40 914 2
00276 Ilmārs Skādulis 1972 Zet 42:43 849 3
00168 Vilnis Gailis 1972 Valmiera 43:12 840 4
00145 Austris Krastiņš 1983 LU Fizmats 43:23 836 5
41007 Valdis Nītiņš 1963 DACVĢ 44:27 816 6
41009 Andis Rozenbergs 1965 Veselava 45:01 806 7
41123 Jānis Dainis 1956 Rubene 46:11 785 8
30131 Pauls Timrots 1967 Zebra 46:29 780 9
00126 Arnis Šulmeisters 1970 Saulrīti 47:19 766 10
00421 Nauris Kalnejs 1984 Rubene 48:04 755 11
41113 Uģis Dančauskis 1966 ind 48:50 743 12
00420 Uģis Karasevs 1984 Rubene 49:39 730 13
41073 Valdis Kornets 1954 Cēsis 49:51 728 14
10007 Dagnis Kaņepe 1970 SK Saulrīti 50:32 718 15
41093 Armands Šmits 1970 Brieži 52:42 688 16
00177 Viesturs Lucāns 1960 Vidzemes vac 53:07 683 17
41105 Māris Grīnbergs 1982 MGV- 666 55:01 659 18
00512 Edgars Puriņš 1969 individuāli 57:21 632 19
41088 Jānis Apsītis 1959 SIA "I.J." 57:34 630 20
00533 Raimonds Gailis 1970 ind 59:23 611 21
00467 Jānis Kolontajs 1977 AERO 1:02:03 584 22
41015 Auseklis Zeltiņš 1952 Uplejas 1:02:15 583 23
41034 Edmunds Krastiņš 1958 SK Balta 1:03:35 570 24
41004 Harijs Krūze 1960 Rīgas apriņķis 1:09:21 523 25
30130 Gints Salnājs 1969 Zebra 1:09:30 522 26
00484 Gints Miezītis 1967 G. Miezīša IU 1:13:43 492 27
30026 Gatis Gurckis 1971 Ok Greizākāja 1:13:50 491 28
00419 Jānis Gabrāns 1961 Saulrīti 1:15:00 484 29

MERIDIĀNS - 2003 23.kārta
23.septembris Cēsis
Karte Edmunds Zvaigzne
V35 7.0 kilometri 16 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
21037 Igors Bužs 1961 Meridiāns 45:55 1000 1
11030 Juris Kokins 1956 Meridiāns 47:58 957 2
32043 Ilmārs Limbēns 1948 Sigulda 48:35 945 3
11007 Aivars Mihailovs 1964 Rīgas Ūdens 52:22 877 4
11019 Gatis Skrastiņš 1956 Meridiāns 54:06 849 5
11031 Valdis Kokorišs 1964 Mona 55:30 827 6
11021 Kārlis Magons 1950 Rauna 58:00 792 7
11028 Jānis Nāgelis 1960 Mona 59:19 774 8
11023 Andris Miglavs 1961 Bebri 1:02:23 736 9
11024 Andis Dravants 1965 Cēsu Apsardze 1:13:26 625 10


V40 6.7 kilometri 15 kontrolpunkti

11005 Ivars Eškins 1962 Valmiera 53:13 1000 1
00084 Agris Spalviņš 1962 Rauna 56:13 947 2
21008 Guntis Koks 1956 SK Saulrīti 57:42 922 3
11045 Andris Upmiņš 1962 SK Balta 57:46 921 4
00019 Valdis Tilts 1962 Vaidava 58:09 915 5
21009 Aivars Voicišs 1959 Bebri 1:13:03 728 6
21027 Juris Cebulis 1959 Mona 1:15:46 702 7
00077 Valdis Pulkstenis 1961 Lattelekom 1:19:36 669 8
00085 Andris Vīksne 1962 VID 1:35:34 557 9


V45 6.0 kilometri 14 kontrolpunkti

32002 Ivars Hartmanis 1953 Drabeši 47:35 1000 1
32012 Andrejs Ivanovs 1953 UP 50:35 941 2
00020 Valdis Janitens 1956 Ind. 54:12 878 3
32042 Pēteris Magone 1955 Umurga 54:31 873 4
32007 Andris Ģipslis 1940 PMK-8 56:16 846 5
32040 Raitis Padoms 1953 Limbaži 56:39 840 6
32021 Māris Blūms 1954 Jāņmuiža 56:47 838 7
21010 Māris Strautnieks 1957 Burkānciems 57:53 822 8
32017 Jānis Biezais 1950 Cēsu mežn. 59:44 797 9
32029 Pēteris Trapencieris 1952 UP 1:03:08 754 10
32036 Guntis Gailītis 1955 Cēsu alus 1:04:09 742 11
32014 Uldis Alksnis 1952 Cata 1:04:43 735 12
32044 Vilnis Ulnicāns 1954 Birzītes 1:19:59 595 13

MERIDIĀNS - 2003 23.kārta
23.septembris Cēsis
Karte Edmunds Zvaigzne
V50 5.4 kilometri 11 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
43021 Gunārs Fogelis 1941 Auciems 45:41 1000 1
30202 Rodrigo Slaviņš 1939 OK Kāpa 46:12 989 2
00282 Arnolds Kučinskis 1949 OK Prizma 52:09 876 3
43028 Ansis Ozoliņš 1943 Burkānciems 52:18 873 4
43009 Ilgvars Grīnbergs 1947 Valmiera 52:39 868 5
43003 Andrejs Birums 1950 ABOS 53:30 854 6
43016 Volli Kukk 1949 VZD 55:26 824 7
43023 Oļģerts Tīliks 1949 SK Saulrīti 55:42 820 8
00016 Andris Cekuls 1952 Cēsis 56:56 802 9
43001 Juris Zvirgzds 1942 Seniors 59:54 763 10
43026 Jūlijs Čakšs 1943 Komunālprojekts 1:01:35 742 11
43002 Agris Kronbergs 1948 Saulrīti 1:02:56 726 12
00351 Aivars Lapsa 1953 SK Saulrīti 1:07:03 681 13
32016 Aldis Lapiņš 1951 Azimuts 1:16:14 599 14
43018 Imants Leikarts 1941 Līgatne 1:32:30 494 15


V55 4.5 kilometri 10 kontrolpunkti

62008 Juris Bergs 1938 Cēsu Polikl. 35:02 1000 1
00359 Ilgonis Šteinbergs 1943 Rīgas apr. 38:14 916 2
62013 Aivars Pikšens 1943 Jāņmuiža 47:12 742 3


V60 4.5 kilometri 10 kontrolpunkti

00360 Guntis Upacers 1943 Seniors 39:32 1000 1
43000 Antons Grahoļskis 1940 ZVOC 40:46 970 2
62001 Ivars Vītiņš 1935 Cēsis 41:28 953 3
00104 Visvaldis Baltiņš 1940 Cēsu PB 1:00:02 659 4


V18 6.7 kilometri 15 kontrolpunkti

33049 Oskars Bauers 1986 Meridiāns anulēts 0


V16 6.0 kilometri 14 kontrolpunkti

60005 Kalvis Mihailovs 1988 Rīgas Ūdens 41:26 1000 1
60043 Kristaps Ozoliņš 1988 Limbaži 58:46 705 2
60027 Toms Purgailis 1988 1:01:45 671 3
60008 Ivo Spalviņš 1987 Rauna 1:05:18 635 4
60066 Jānis Dančauskis 1988 Meridiāns 1:11:12 582 5
00075 Oskars Parfenkovs 1987 Straupe 1:15:31 549 6
00478 Gints Ulnicāns 1987 DACVĢ 1:19:14 523 7
60015 Mārcis Lunte 1988 Rozula 1:46:27 389 8

MERIDIĀNS - 2003 23.kārta
23.septembris Cēsis
Karte Edmunds Zvaigzne
V14 4.5 kilometri 10 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
81000 Edgars Gaiķis 1989 Priekuļi 35:42 1000 1
81047 Ģirts Jurgelāns 1989 Priekuļi 35:52 995 2
81015 Druvis Slišāns 1989 Meridiāns 36:09 988 3
81007 Nauris Spalviņš 1989 Rauna 36:35 976 4
81021 Jānis Dūka 1989 Raiskums 37:23 955 5
81054 Ainārs Drozds 1989 Meridiāns 47:44 748 6
81024 Aigars Zumbergs 1989 Priekuļi 48:17 739 7
91035 Didzis Vīksne 1991 Taurene 1:01:37 579 8
00354 Emīls Bergs 1990 CPPP 1:01:55 577 9
00035 Ojārs Baltais 1990 Skola 1:07:17 531 10


V12 3.0 kilometri 8 kontrolpunkti

91044 Māris Spalviņš 1992 Rauna 25:51 1000 1
93003 Reinis Grende 1992 UP 26:45 966 2
91017 Jurģis Suts 1992 Valmiera 26:59 958 3
00094 Andris Osis 1992 Cēsu 2. pamatsk 27:22 945 4
91037 Toms Rozenbergs 1992 Priekuļi 31:11 829 5
91027 Juris Ķibilts 1991 Stalbes vsk 32:44 790 6
91036 Mārtiņš Rozenbergs 1992 Priekuļi 35:44 723 7
91006 Dairis Magone 1991 Stalbe 37:17 693 8
91040 Kristaps Magone 1992 Stalbe 41:27 624 9
00342 Pēteris Oborenko 1992 Ieriķi 52:41 491 10
00352 Romalds Riževs 1992 Skola 1:05:58 392 11


V10 1.6 kilometri 6 kontrolpunkti

00201 Jānis Bērziņš 1993 Kocēni 16:35 1000 1
00345 Mārtiņš Macions 1993 CPP 19:03 871 2
93002 Ēriks Gruzde 1994 Veselava 21:06 786 3
93023 Dāvis Kaparkalējs 1994 Priekuļu vsk. 21:41 765 4
93004 Toms Grende 1994 UP 21:51 759 5
00464 Matīss Liniņš 1993 Sigulda 33:50 490 6
00398 Artūrs Pokkers 1993 Rozula 54:30 304 7
00557 Ēriks Lobuzovs 1994 Rozula 54:31 304 8


V8 1.3 kilometri 4 kontrolpunkti

00453 Tomass Kalniņš 1995 Valmieras sk. 10:33 1000 1
00440 Dāvis Pulkstenis 1997 individ 14:23 733 2
00152 Agnis Liepiņš 1995 Pokemon 14:42 718 3
00560 Niks-Reinis Egle 1998 ind 16:11 652 4
00304 Jānis Ģipslis 1997 Meridiāns 16:22 645 5
00110 Matiass Abzalons 1996 17:22 607 6
00220 Kalvis Krastiņš 1996 ind 17:57 588 7
00151 Raimonds Purvinskis 1996 Priekuļi 21:07 500 8
93021 Daniels Kārkliņš 1995 ind 24:08 437 9
00200 Jēkabs Knēts 1996 Meridiāns 24:16 435 10

Dalībnieku skaits 237



VE | VA | VB | VC | V35 | V40 | V45 | V50 | V55 | V60 | V65 | V18 | V16 | V14 | V12 | V10 | V8 | VN
SE | SA | SB | SC | S35 | S40 | S45 | S50 | S55 | S60 | S65 | S18 | S16 | S14 | S12 | S10 | S8 | SN


VietaDalībnieksKomandaLaiksPunkti

Viss 23.kārtas rezultātu saraksts un kopvērtējums pēc pēdējās kārtas.

Citas Meridiāns-2003 kārtas:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23

Iepriekšējo Meridiāna sezonu rezultāti: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997

Meridiāna rudens un nakts kārtas 2019: 1 2 3 4 2018: 1 2 3 4 5 2017: 1 2 3 4 5 2016: 1 2 3 4 5 2015: 1 2 3 4 2014: 1 2 3 4
  2013: 1 2 3 4 5 2012: 1 2 3 4 5 2011: 1 2 3 4 5 2010: 1 2 3 4 2009: 1 2 3 4 2008: 1 2 3 4 2007: 1 2 3 4
  2006: 1 2 3 4 2005: 1 2 3 4 5 2004: 1 2 3 4 5

Cēsu Rudens: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Cēsu Stafetes: 2019 2018 2017

Cēsu Sprints: 2016 2015 2014 2013 2012 2011

Meridiāna Mēness stafetes: 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Meridiāna Nakts kausi: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

Tume-Vōru-Meridiāns: 2019 2016 2013 2010 2007 2001 1998

Latvijas čempionāti: 2008 nakts 2011 garā un nakts 2013 vidējā un stafete

 

 

Cēsu Orientēšanās klubs MERIDIĀNS © 2020 meridians@apollo.lv