Cēsu Orientēšanās Klubs MERIDIĀNS

Meridiāns-2020 rezultāti


MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
SE 3.4 kilometri 10 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
20016 Mārīte Knēta 1974 Mona 27:45 1000 1
20002 Laima Klauža 1969 Zemessardzes SK 29:41 935 2
20009 Iveta Brūvere 1965 OK KO 31:11 890 3
00120 Baiba Ozola 1964 Mona 31:12 889 4
20001 Alīda Ābola 1954 SK Brīvnieki 31:44 874 5
20011 Linda Krūmiņa 1980 IK Auseklis 37:25 742 6
20034 Aija Skrastiņa 1982 Meridiāns 38:04 729 7
20015 Ieva Šusta 1967 OK KO anulēts 0


SA 3.5 kilometri 13 kontrolpunkti

42029 Kristīne Veita 1974 Magnēts 42:36 1000 1
40003 Iveta Zāģere 1965 Meridiāns 48:28 879 2
00358 Līva Ducena 1984 Meridiāns 49:00 869 3
50018 Ilze Skangale 1972 Balta 50:14 848 4
00416 Ineta Limbēna 1973 Balta 50:45 839 5
50053 Ieva Vaica 1971 SK Spriegums 1:04:50 657 6


SB 3.4 kilometri 10 kontrolpunkti

70033 Inta Mihailova 1968 Rīgas Ūdens 45:05 1000 1
42005 Ilze Līgate 1978 Burkānciems&co 48:20 933 2
00092 Māra Skujiņa 1964 Norel IT 49:51 904 3
00091 Vizma Vasere 1960 Norel IT 50:07 900 4
50008 Dace Reņģe 1971 ELVA-1 50:11 898 5
50029 Daina Vabole 1981 Bebri 53:35 841 6


SC 2.9 kilometri 10 kontrolpunkti

70093 Evija Voitkāne 1969 Valmiera 32:54 1000 1
70007 Rasa Siliņa 1974 Jāņmuiža 43:35 755 2
70074 Dana Gritāne 1977 SK Balta 46:19 710 3
70018 Linda Jansona 1968 VID 46:23 709 4
70088 Sarmīte Grava 1962 Jāņmuiža 47:34 692 5
70084 Ilva Kaliksone 1971 Lattelekom 53:43 612 6
00385 Līga Šmitiņa 1967 Liepa 1:05:11 505 7
70105 Lilita Govča 1952 Mārsnēni 1:05:20 504 8
70037 Dace Ikšele 1967 Piebalgas alus 1:08:40 479 9
00204 Liena Zvaigzne 1972 Sigulda 1:09:12 475 10
00423 Līva Banka 1968 Jāņmuiža 1:11:22 461 11
00231 Līga Ozolniece 1976 Lattelekom 1:12:11 456 12
70097 Lida Koka 1959 Arodskola 1:14:04 444 13
00326 Ilona Asare 1975 individuāli 1:17:08 427 14


S35 3.5 kilometri 13 kontrolpunkti

50048 Ineta Lapacinska 1966 Sigulda 38:20 1000 1
42025 Inga Grende 1967 Magnēts 43:40 878 2
00424 Ieva Kalve 1966 Turība 57:01 672 3
40001 Līga Zariņa 1960 Viga 1:10:59 540 4
40018 Anita Stramkale 1955 Rauna 1:22:34 464 5

MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
S40 3.4 kilometri 10 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
50031 Baiba Zariņa 1961 Viga 36:50 1000 1
51029 Ilze Laure 1960 KĀPA 41:26 889 2
50030 Anita Kasakovska 1960 SK Balta 41:53 879 3
51015 Rudīte Limbēna 1949 Sigulda 43:13 852 4
70090 Indra Upmiņa 1962 SK Balta 45:33 809 5
00114 Baiba Puriņa 1961 Mona 49:39 742 6
51006 Anita Riekstiņa 1957 Cēsis 1:02:03 594 7
00393 Lelde Pole 1960 Auciems 2:00:12 306 8
51009 Ilona Vandāna 1946 Valmiera anulēts 0
70066 Inga Daha 1961 Mona anulēts 0


S45 3.1 kilometri 9 kontrolpunkti

64004 Gunta Lebedoka 1954 Meridiāns 31:39 1000 1
64003 Inese Hartmane 1954 Drabeši 38:36 820 2
51005 Valda Bratka 1955 Bebri 44:54 705 3
40004 Ligita Grunde 1954 Seniors 46:55 675 4
51002 Ilze Vabole 1958 Bebri 57:13 553 5
64015 Inese Purgaile 1956 Bebri 1:03:42 497 6


S50 3.1 kilometri 9 kontrolpunkti

64008 Lilija Ždanova 1953 OK KO 32:35 1000 1
63021 Ruta Kukka 1950 OK Kāpa 42:15 771 2
00418 Genovefa Laupace 1951 Individuāli 47:17 689 3
63010 Inta Kļava 1944 Saulrīti 56:50 573 4
00111 Ināra Egle 1952 Saulrīti 1:06:14 492 5
00380 Benita Aizupe 1953 Saulrīti 1:20:03 407 6


S55 2.9 kilometri 10 kontrolpunkti

63006 Maija Jansone 1944 RTU 50:40 1000 1
71013 Lidija Kalvāne 1942 Lattelekom 52:35 964 2
63013 Anna Slaviņa 1940 UP 54:00 938 3
71012 Biruta Puriņa 1946 1:10:22 720 4
71010 Erna Skujiņa 1936 Limbaži 1:21:22 623 5


S60 2.9 kilometri 10 kontrolpunkti

71005 Jūlija Zvirgzde 1940 Seniors 57:12 1000 1
71001 Lidija Zukule 1932 SK Brīvnieki 1:01:50 925 2
71014 Rita Ostupe 1934 ok Kāpa 1:07:43 845 3
00422 Dzidra Bērziņa 1930 Valmiera 1:38:24 581 4


S18 3.4 kilometri 10 kontrolpunkti

61027 Madara Šinke 1985 Kāpa 35:57 1000 1
52013 Kritīne Kokina 1985 Meridiāns 36:48 977 2
61018 Ieva Puriņa 1986 RSP 42:20 849 3
61022 Marta Heinrihsone 1986 RSP 46:38 771 4
61023 Madara Dambe 1985 Meridiāns 53:50 668 5
00417 Maija Riženkova 1986 ZVOC 1:04:38 556 6

MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
S16 3.1 kilometri 9 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
72009 Krista Mihailova 1988 Rīgas ūdens 31:11 1000 1
72001 Līga Šūpulniece 1987 Meridiāns 31:15 998 2
72029 Līga Evelone 1988 Priekuļi 43:12 722 3
72017 Māra Bērziņa 1988 Rozula 1:11:01 439 4


S14 2.9 kilometri 10 kontrolpunkti

80014 Dace Buža 1990 Meridiāns 32:55 1000 1
80002 Kristīne Bērziņa 1990 Rozula 43:33 756 2
80023 Anna Puriņa 1990 ind 44:41 737 3
00471 Kitija Gruzde 1990 Veselava 58:00 568 4
80021 Krista Nītiņa 1990 Pastariņi 1:03:12 521 5
80039 Māra Truce 1990 Meridiāns 1:30:12 365 6


S12 2.2 kilometri 8 kontrolpunkti

90026 Kristīne Trēziņa 1992 Burkānciems 23:48 1000 1
90028 Karlīna Vītola 1992 Priekuļu pag. 27:52 854 2
00009 Sandra Dombrovska 1992 CPP 51:14 465 3
00474 Elita Stepānova 1992 CPP 51:38 461 4
00146 Monta Sproģe 1992 Priekuļi anulēts 0


S10 1.8 kilometri 6 kontrolpunkti

92007 Ilze Buža 1993 Meridiāns 13:14 1000 1
00074 Aiga Kalniņa 1994 Priekuļu vsk 21:05 628 2
92017 Liene Šūpulniece 1994 Meridiāns 25:13 525 3
00374 Tamāra Gaile 1993 Priekuļi 27:55 474 4
00476 Ieva Krūmiņa 1993 RSP 36:32 362 5
00369 Annija Ozola 1994 Priekuļi anulēts 0
00318 Marta Jansone 1994 Siļķes anulēts 0
00339 Karlīne Sproģe 1994 Priekuļi anulēts 0


S8 1.6 kilometri 5 kontrolpunkti

92027 Lelde Krīgere 1995 Priekuļu vsk. 15:18 1000 1
00432 Agnese Dombrovska 1995 18:20 835 2
00371 Kristīne Fundure 1995 Priekuļi 19:25 788 3
92000 Agnese Bukava 1995 Meridiāns 23:00 665 4
00370 Ketija Sabule 1995 Priekuļi 25:26 602 5
00263 Zane Baltā 1997 1. bērnu dārzs 26:26 579 6

MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
VE 4.1 kilometri 13 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00028 Ģirts Veģeris 1971 Meridiāns 23:13 1000 1
00096 Ģirts Liniņš 1969 Magnēts 23:30 988 2
00396 Kristaps Jaudzems 1984 RTU 24:00 967 3
00004 Jānis Krūmiņš 1979 IK Auseklis 24:52 934 4
00061 Guntis Arnicāns 1968 US 25:17 918 5
00033 Toms Veits 1978 OK Purvabridējs 26:31 876 6
00014 Gatis Berķis 1981 IK Auseklis 26:49 866 7
00012 Ivars Žagars 1971 Pieb.alus 27:22 848 8
00059 Kaspars Dēliņš 1975 Rīga SSE 27:23 848 9
00021 Kaspars Kārkliņš 1972 Veiži 27:46 836 10
30125 Ivars Valtass 1969 Latvijas tālr. 29:10 796 11
30039 Ansis Actiņš 1977 3A 29:55 776 12
10046 Gints Trēziņš 1975 Burkānciems&Co 30:41 757 13
00029 Egils Puriņš 1962 Mona 31:38 734 14
10090 Matīss Jansons 1973 Siļķes 35:10 660 15
00356 Gundars Porietis 1958 Kāpa 39:56 581 16


VA 5.6 kilometri 13 kontrolpunkti

10011 Gints Gritāns 1975 SK Balta 44:36 1000 1
22063 Artis Jansons 1984 RSP 45:10 987 2
00267 Jānis Lazdāns 1970 SK Brīvnieki 47:56 930 3
10052 Alberts Lācis 1970 OK Purvabridējs 49:21 904 4
10033 Jānis Butāns 1978 Meridiāns 49:24 903 5
00227 Aigars Actiņš 1969 3A 50:06 890 6
00071 Ivars Šķerbickis 1974 OK PurvaBridējs 50:18 887 7
10016 Andris Strazdiņš 1971 OK PurvaBridējs 51:44 862 8
10006 Agnis Graudulis 1974 Bebri 55:39 801 9
22032 Uģis Jurgelāns 1984 Priekuļu vsk. 56:24 791 10
10025 Arnis Ivbulis 1965 Mežaparks 1:00:02 743 11
00283 Ansis Kuplis 1973 SK Saiva 1:11:41 622 12

MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
VB 4.1 kilometri 13 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00382 Ints Jansons 1968 Vecpiebalga 28:58 1000 1
10002 Valters Kaminskis 1968 OK Meridiāns 30:22 954 2
30068 Raimonds Valdmanis 1967 OK Piepe 33:07 875 3
30057 Aigars Abzalons 1969 LOKA 33:38 861 4
00384 Jānis Pikšens 1977 SK Brīvnieki 34:34 838 5
30107 Jānis Lucāns 1964 Z/S Bušas 34:35 838 6
30087 Uģis Kokenbergs 1968 Valmiera 34:54 830 7
30078 Juris Jaunzemis 1966 Viga 35:18 821 8
30046 Reinis Nīmanis 1971 ind 37:00 783 9
00378 Ivars Pikšens 1970 Sia "I.J." 37:55 764 10
30043 Kārlis Dzalbs 1972 Lattelekom 38:54 745 11
30034 Egils Gruzde 1963 Veselava 39:08 740 12
30007 Andis Smilga 1968 SANO 39:19 737 13
30028 Andis Celinskis 1980 OK Azimuts 39:37 731 14
00139 Sandris Līdums 1970 Burkānciems&Co 40:33 714 15
30112 Didzis Žīgurs 1971 ind 41:17 702 16
30113 Didzis Krūmiņš 1975 Jūrmala 45:40 634 17
30009 Edmunds Zeidmanis 1961 Umurga 49:35 584 18
00166 Kaspars Zudrags 1977 Latv. Finieris 51:48 559 19
00446 Intars Metums 1977 Lat. Finieris 57:08 507 20
30003 Aivars Zāģers 1961 CATA 59:17 489 21
00458 Māris Zudrags 1974 SEM 1:00:27 479 22
00447 Agris Meilerts 1974 Lat. Finieris 1:03:20 457 23
00338 Guntars Bērtulis 1969 ind 1:12:35 399 24
00479 Jānis Kuplis 1972 Bruņinieku iela anulēts 0


VC 3.5 kilometri 13 kontrolpunkti

30082 Jānis Liepiņš 1969 Viga 37:47 1000 1
30139 Imants Romanos 1968 Viga 39:58 945 2
00168 Vilnis Gailis 1972 Valmiera 41:45 905 3
41007 Valdis Nītiņš 1963 DACVĢ 42:32 888 4
00454 Valdis Janovs 1977 Tieto Enator 45:57 822 5
41088 Jānis Apsītis 1959 SIA "I.J." 48:25 780 6
41009 Andis Rozenbergs 1965 Veselava 51:27 734 7
41012 Ainars Logins 1975 Gaisa spēki 57:20 659 8
41020 Andris Baltiņš 1971 Norel 59:06 639 9
00145 Austris Krastiņš 1983 LU Fizmats 59:24 636 10
41031 Mārtiņš Rikšis 1965 UP 59:54 631 11
00177 Viesturs Lucāns 1960 Vidzemes vac 1:00:01 630 12
00276 Ilmārs Skādulis 1972 Zet 1:02:27 605 13
41015 Auseklis Zeltiņš 1952 Uplejas 1:05:20 578 14
41034 Edmunds Krastiņš 1958 SK Balta 1:05:41 575 15
41040 Indars Krīpens 1957 VEF 1:05:50 574 16
00126 Arnis Šulmeisters 1970 Saulrīti 1:05:52 574 17
41074 Māris Baltiņš 1978 VID 1:09:08 547 18
41038 Kaspars Cers 1975 Bankserviss 1:19:35 475 19
41004 Harijs Krūze 1960 Rīgas apriņķis 1:20:27 470 20
41043 Vitolds Bērziņš 1950 3.CP 1:21:37 463 21
00419 Jānis Gabrāns 1961 Saulrīti 1:25:42 441 22
10007 Dagnis Kaņepe 1970 SK Saulrīti anulēts 0

MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
V35 5.6 kilometri 13 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
11021 Kārlis Magons 1950 Rauna 44:51 1000 1
11030 Juris Kokins 1956 Meridiāns 45:00 997 2
11000 Guntars Jansons 1960 Balta 47:14 950 3
32043 Ilmārs Limbēns 1948 Sigulda 47:47 939 4
11007 Aivars Mihailovs 1964 Rīgas Ūdens 48:24 927 5
00254 Juris Ostups 1968 Kāpa 48:31 924 6
11020 Jānis Busenbergs 1959 Mona 49:39 903 7
11019 Gatis Skrastiņš 1956 Meridiāns 51:20 874 8
11009 Pēteris Zariņš 1961 Mona 54:42 820 9
11028 Jānis Nāgelis 1960 Mona 54:42 820 9
11004 Juris Zariņš 1961 Viga 56:19 796 11
41137 Andrejs Gaumigs 1963 Bebri 58:27 767 12
11025 Sandris Lācis 1962 MONA 59:51 749 13
11023 Andris Miglavs 1961 Bebri 1:03:10 710 14


V40 3.4 kilometri 10 kontrolpunkti

00019 Valdis Tilts 1962 Vaidava 27:41 1000 1
21037 Igors Bužs 1961 Meridiāns 28:22 976 2
21024 Andis Pirktiņš 1958 SK Balta 32:00 865 3
21027 Juris Cebulis 1959 OK Magnēts 32:22 855 4
21008 Guntis Koks 1956 SK Saulrīti 32:43 846 5
21033 Ivars Mālnieks 1960 Saulkrasti 34:36 800 6
11045 Andris Upmiņš 1962 SK Balta 34:52 794 7
00077 Valdis Pulkstenis 1961 Lattelekom 35:32 779 8
21021 Ivars Muzikants 1957 FM-33 35:54 771 9
30052 Modris Skujiņš 1963 ind 39:53 694 10
30094 Viesturs Tamužs 1962 IK Auseklis 41:55 660 11
00085 Andris Vīksne 1962 VID 54:32 508 12


V45 4.1 kilometri 13 kontrolpunkti

32017 Jānis Biezais 1950 Cēsu mežn. 36:15 1000 1
32029 Pēteris Trapencieris 1952 UP 38:39 938 2
32002 Ivars Hartmanis 1953 Drabeši 40:29 895 3
21010 Māris Strautnieks 1957 Burkānciems 41:27 875 4
32014 Uldis Alksnis 1952 Cata 41:47 868 5
32021 Māris Blūms 1954 Jāņmuiža 42:06 861 6
00020 Valdis Janitens 1956 Ind. 43:24 835 7
32007 Andris Ģipslis 1940 PMK-8 44:09 821 8
32012 Andrejs Ivanovs 1953 UP 44:17 819 9
32048 Edgars Mītnieks 1956 Seniors 45:48 791 10
32044 Vilnis Ulnicāns 1954 Birzītes 48:58 740 11
32036 Guntis Gailītis 1955 Cēsu alus 49:16 736 12
32011 Mārcis Bendiks 1955 UP 51:26 705 13
32041 Uldis Rollers 1949 Limbaži 51:42 701 14
32040 Raitis Padoms 1953 Limbaži 55:29 653 15

MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
V50 3.5 kilometri 13 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
32016 Aldis Lapiņš 1951 Azimuts 39:38 1000 1
43032 Uldis Ždanovs 1951 OK KO 40:59 967 2
43028 Ansis Ozoliņš 1943 Burkānciems 44:30 891 3
43021 Gunārs Fogelis 1941 Auciems 45:45 866 4
43016 Volli Kukk 1949 VZD 48:05 824 5
30202 Rodrigo Slaviņš 1939 OK Kāpa 50:44 781 6
43001 Juris Zvirgzds 1942 Seniors 51:18 773 7
43003 Andrejs Birums 1950 ABOS 51:35 768 8
43002 Agris Kronbergs 1948 Saulrīti 54:30 727 9
43023 Oļģerts Tīliks 1949 SK Saulrīti 55:10 718 10
43026 Jūlijs Čakšs 1943 Komunālprojekts 1:01:38 643 11
43034 Dainis Maneks 1947 LVEI 1:08:27 579 12
00351 Aivars Lapsa 1953 Saulrīti 1:32:30 428 13


V55 3.1 kilometri 9 kontrolpunkti

43033 Vilis Dubrovskis 1943 Seniors 34:25 1000 1
62013 Aivars Pikšens 1943 Jāņmuiža 39:10 879 2
00112 Juris Egle 1947 Cēsu Alus 1:06:53 515 3
62008 Juris Bergs 1938 Cēsu Polikl. 1:09:53 492 4


V60 3.1 kilometri 9 kontrolpunkti

00387 Edvīns Berners 1937 Prizma 33:58 1000 1
00360 Guntis Upacers 1943 Seniors 35:58 944 2
43000 Antons Grahoļskis 1940 ZVOC 39:25 862 3
62015 Gunārs Ostups 1936 Kāpa 40:15 844 4
62006 Ivars Kalniņš 1938 RCK 44:52 757 5
62004 Andris Kalniņš 1938 Seniors 47:27 716 6
62001 Ivars Vītiņš 1935 Cēsis 48:19 703 7
00104 Visvaldis Baltiņš 1940 Cēsu PB 50:51 668 8
00348 Andris Actiņš 1941 Veselava 2:00:51 281 9


V18 3.4 kilometri 10 kontrolpunkti

33016 Ēriks Lebedoks 1985 Meridiāns 24:44 1000 1
33048 Kārlis Ducens 1985 Meridiāns 31:05 796 2
33032 Raimonds Šūpulnieks 1985 Meridiāns anulēts 0


V16 4.1 kilometri 13 kontrolpunkti

60005 Kalvis Mihailovs 1988 Rīgas Ūdens 34:49 1000 1
60010 Māris Jansons 1987 RSP 35:35 978 2
60023 Mārtiņš Puriņš 1988 RSP 36:01 967 3
60043 Kristaps Ozoliņš 1988 Limbaži 37:07 938 4
60016 Jānis Bukavs 1988 Priekuļi 39:45 876 5
60027 Toms Purgailis 1988 44:39 780 6
00478 Gints Ulnicāns 1987 DACVĢ 48:31 718 7
60065 Dāvis Palsiņš 1988 Meridiāns 1:13:22 475 8
60067 Marģers Kietis 1987 NDRĢ anulēts 0

MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
V14 3.1 kilometri 9 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
81021 Jānis Dūka 1989 Raiskums 27:55 1000 1
81000 Edgars Gaiķis 1989 Priekuļi 30:29 916 2
81012 Juris Lebedoks 1989 US 31:20 891 3
81047 Ģirts Jurgelāns 1989 Priekuļi 32:50 850 4
81054 Ainārs Drozds 1989 Meridiāns 34:42 805 5
81009 Dainis Koks 1990 Cēsis 36:09 772 6
00035 Ojārs Baltais 1990 Skola 54:12 515 7
81064 Kaspars Vīksne 1989 Meridiāns 1:04:39 432 8
00354 Emīls Bergs 1990 CPPP 1:09:43 400 9
00252 Jānis Eigenfelds 1990 Līgatnes pamsk anulēts 0


V12 2.2 kilometri 8 kontrolpunkti

91035 Didzis Vīksne 1991 Taurene 22:30 1000 1
00003 Kristaps Bērtulis 1991 Meridiāns 26:35 846 2
91052 Valdis Linde 1992 Priekuļu vsk 27:22 822 3
91037 Toms Rozenbergs 1992 Priekuļi 34:26 653 4
91036 Mārtiņš Rozenbergs 1992 Priekuļi 36:20 619 5
00103 Kaspars Plaudis 1992 Pokemon 38:06 591 6
00102 Mareks Ašmanis 1991 Pokemon 38:17 588 7
91038 Kaspars Strekeļevs 1992 Priekuļi 38:17 588 7
00144 Artis Ķerpe 1992 CPP 38:45 581 9
00342 Pēteris Oborenko 1992 Ieriķi 40:04 562 10
00094 Andris Osis 1992 Cēsu 2. pamatsk 40:09 560 11
00459 Mārtiņš Biernis 1991 Priekuļu vdsk. 41:45 539 12
00376 Mārtiņš Romans 1992 Priekuļi 54:17 414 13
91045 Mārtiņš Vilsons 1992 Atmodas 54:35 412 14
93003 Reinis Grende 1992 UP 58:03 388 15
00253 Kalvis Zeltiņš 1992 Rīgascentra psk anulēts 0


V10 1.8 kilometri 6 kontrolpunkti

93004 Toms Grende 1994 UP 11:55 1000 1
93002 Ēriks Gruzde 1994 Veselava 12:02 990 2
93023 Dāvis Kaparkalējs 1994 Priekuļu vsk. 19:41 605 3
93029 Artūrs Linde 1993 Priekuļu vsk 19:43 604 4
00345 Mārtiņš Macions 1993 CPP 20:34 579 5
00377 Gints Bleša-Blešiņš 1993 Priekuļi 26:19 453 6
93005 Edgars Cimbēns 1994 Priekuļi 36:30 326 7
00140 Mikus Puriņš 1994 Mona anulēts 0


V8 1.6 kilometri 5 kontrolpunkti

00152 Agnis Liepiņš 1995 Pokemon 14:29 1000 1
93021 Daniels Kārkliņš 1995 ind 14:50 976 2
00480 Klāvs Linde 1996 Priekuļu vsk 17:16 839 3
00151 Raimonds Purvinskis 1996 Priekuļi 17:18 837 4
00473 Valērijs Stepānovs 1995 CPP 17:58 806 5
00440 Dāvis Pulkstenis 1997 individ 19:40 736 6
00381 Mārcis Urbāns 1995 Priekuļi 20:08 719 7
00375 Mārtiņš Gailis 1995 Priekuļi 20:39 701 8
00110 Matiass Abzalons 1996 21:35 671 9
00392 Dāvis Gustavs Šmits 1997 Auciems 24:30 591 10
00241 Kristaps Bruners 1999 Sigulda 30:13 479 11

MERIDIĀNS - 2003 06.kārta
13.maijs Spāres - Nītaures ceļš
Karte Pēteris Blūmbergs
SN 2.0 kilometri 8 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00449 Anete Kiesnere 1988 IK Auseklis 29:11 1000 1
00426 Ilva Vasina 1971 118 35:04 832 2
00427 Sanita Krieviņa 1972 118 35:04 832 2

Dalībnieku skaits 308



VE | VA | VB | VC | V35 | V40 | V45 | V50 | V55 | V60 | V65 | V18 | V16 | V14 | V12 | V10 | V8 | VN
SE | SA | SB | SC | S35 | S40 | S45 | S50 | S55 | S60 | S65 | S18 | S16 | S14 | S12 | S10 | S8 | SN


VietaDalībnieksKomandaLaiksPunkti

Viss 6.kārtas rezultātu saraksts un kopvērtējums pēc pēdējās kārtas.

Citas Meridiāns-2003 kārtas:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23

Iepriekšējo Meridiāna sezonu rezultāti: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997

Meridiāna rudens un nakts kārtas 2019: 1 2 3 4 2018: 1 2 3 4 5 2017: 1 2 3 4 5 2016: 1 2 3 4 5 2015: 1 2 3 4 2014: 1 2 3 4
  2013: 1 2 3 4 5 2012: 1 2 3 4 5 2011: 1 2 3 4 5 2010: 1 2 3 4 2009: 1 2 3 4 2008: 1 2 3 4 2007: 1 2 3 4
  2006: 1 2 3 4 2005: 1 2 3 4 5 2004: 1 2 3 4 5

Cēsu Rudens: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Cēsu Stafetes: 2019 2018 2017

Cēsu Sprints: 2016 2015 2014 2013 2012 2011

Meridiāna Mēness stafetes: 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Meridiāna Nakts kausi: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

Tume-Vōru-Meridiāns: 2019 2016 2013 2010 2007 2001 1998

Latvijas čempionāti: 2008 nakts 2011 garā un nakts 2013 vidējā un stafete

 

 

Cēsu Orientēšanās klubs MERIDIĀNS © 2020 meridians@apollo.lv