Cēsu Orientēšanās Klubs MERIDIĀNS

Meridiāns-2020 rezultāti


MERIDIĀNS - 2003 08.kārta
27.maijs Auškāpi
SA 5.0 kilometri 9 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
42029 Kristīne Veita 1974 Magnēts 44:30 1000 1
40003 Iveta Zāģere 1965 Meridiāns 50:12 886 2
00416 Ineta Limbēna 1973 Balta 54:31 816 3
50018 Ilze Skangale 1972 Balta 1:01:14 727 4


SB 4.4 kilometri 10 kontrolpunkti

50047 Aiga Kokenberga 1968 Valmiera 49:17 1000 1
00092 Māra Skujiņa 1964 Norel IT 50:21 979 2
00091 Vizma Vasere 1960 Norel IT 50:27 977 3
50029 Daina Vabole 1981 Bebri 53:04 929 4
00236 Dina Alksne 1976 Burkānciems 57:49 852 5


SC 3.3 kilometri 9 kontrolpunkti

70093 Evija Voitkāne 1969 Valmiera 29:56 1000 1
70084 Ilva Kaliksone 1971 Lattelekom 40:02 748 2
00204 Liena Zvaigzne 1972 Sigulda 47:44 627 3
70027 Elita Pirktiņa 1961 Mona 48:38 615 4
70107 Ingrīda Kleinberga 1961 individ 50:39 591 5
70105 Lilita Govča 1952 Mārsnēni 55:05 543 6
70018 Linda Jansona 1968 VID 1:00:18 496 7


S35 5.0 kilometri 9 kontrolpunkti

00242 Vita Cīrule 1968 VAS LVM 47:44 1000 1
42025 Inga Grende 1967 Magnēts 49:04 973 2
40018 Anita Stramkale 1955 Rauna anulēts 0


S40 4.4 kilometri 10 kontrolpunkti

51029 Ilze Laure 1960 KĀPA 44:24 1000 1
51015 Rudīte Limbēna 1949 Sigulda 48:15 920 2
50030 Anita Kasakovska 1960 SK Balta 50:58 871 3
50031 Baiba Zariņa 1961 Viga 52:12 851 4
51006 Anita Riekstiņa 1957 Cēsis 1:17:23 574 5
00393 Lelde Pole 1960 Auciems 2:09:27 343 6


S45 3.9 kilometri 10 kontrolpunkti

64004 Gunta Lebedoka 1954 Meridiāns 40:24 1000 1
51005 Valda Bratka 1955 Bebri 1:06:46 605 2
51002 Ilze Vabole 1958 Bebri 1:16:22 529 3
64010 Ženija Meirāne 1954 ZS Savieļi 1:27:50 460 4


S50 3.9 kilometri 10 kontrolpunkti

63021 Ruta Kukka 1950 OK Kāpa 46:56 1000 1
63010 Inta Kļava 1944 Saulrīti 1:00:30 776 2
00418 Genovefa Laupace 1951 Individuāli 1:16:57 610 3
00380 Benita Aizupe 1953 Saulrīti 1:19:48 588 4
00111 Ināra Egle 1952 Saulrīti 1:26:06 545 5

MERIDIĀNS - 2003 08.kārta
27.maijs Auškāpi
S55 3.3 kilometri 9 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
63013 Anna Slaviņa 1940 UP 39:47 1000 1
71010 Erna Skujiņa 1936 Limbaži 45:18 878 2
71013 Lidija Kalvāne 1942 Lattelekom 1:02:18 639 3
71012 Biruta Puriņa 1946 1:04:45 614 4
71007 Aina Austriņš 1933 Meridiāns 1:08:55 577 5


S60 3.3 kilometri 9 kontrolpunkti

71001 Lidija Zukule 1932 SK Brīvnieki 54:32 1000 1
71005 Jūlija Zvirgzde 1940 Seniors 1:01:00 894 2
71014 Rita Ostupe 1934 ok Kāpa 1:04:55 840 3
00422 Dzidra Bērziņa 1930 Valmiera 1:49:34 498 4


S18 4.4 kilometri 10 kontrolpunkti

00417 Maija Riženkova 1986 ZVOC 57:59 1000 1


S16 3.9 kilometri 10 kontrolpunkti

72001 Līga Šūpulniece 1987 Meridiāns 44:21 1000 1
72029 Līga Evelone 1988 Priekuļi 1:05:09 681 2
72017 Māra Bērziņa 1988 Rozula 1:34:35 469 3


S14 3.3 kilometri 9 kontrolpunkti

80014 Dace Buža 1990 Meridiāns 50:16 1000 1


S12 2.2 kilometri 9 kontrolpunkti

90009 Sabīne Tilta 1992 Vaidava 27:10 1000 1
00095 Astra Kūlīte 1992 Straupe 49:14 552 2


S10 1.7 kilometri 6 kontrolpunkti

92007 Ilze Buža 1993 Meridiāns 17:36 1000 1
92020 Kristīne Suta 1993 Valmiera 18:38 945 2
92017 Liene Šūpulniece 1994 Meridiāns 21:45 809 3
00146 Monta Sproģe 1993 Priekuļi 47:52 368 4


S8 1.5 kilometri 4 kontrolpunkti

00432 Agnese Dombrovska 1995 26:11 1000 1
00466 Helēna Limbēna 1999 Balta 59:42 439 2

MERIDIĀNS - 2003 08.kārta
27.maijs Auškāpi
VE 8.2 kilometri 18 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00028 Ģirts Veģeris 1971 Meridiāns 1:01:16 1000 1
10090 Matīss Jansons 1973 Siļķes 1:03:27 966 2
00033 Toms Veits 1978 OK Purvabridējs 1:06:50 917 3
00063 Artis Ločmelis 1971 Burkānciems&co 1:07:28 908 4
22063 Artis Jansons 1984 RSP 1:07:49 903 5
10046 Gints Trēziņš 1975 Burkānciems&Co 1:13:50 830 6
22010 Oskars Rencis 1983 Meridiāns 1:15:52 808 7
00395 Marts Kalniņš 1970 SCO Centrs 1:28:19 694 8
00055 Māris Bisenieks 1971 OK PurvabridējS anulēts 0
00305 Valdis Renerts 1968 Jēkabpils anulēts 0


VA 6.6 kilometri 12 kontrolpunkti

10006 Agnis Graudulis 1974 Bebri 1:05:35 1000 1


VB 5.7 kilometri 11 kontrolpunkti

10002 Valters Kaminskis 1968 OK Meridiāns 43:54 1000 1
30018 Vents Ozoliņš 1968 Piepe 45:12 971 2
30107 Jānis Lucāns 1964 Z/S Bušas 46:38 941 3
00382 Ints Jansons 1968 Vecpiebalga 47:37 922 4
30028 Andis Celinskis 1980 OK Azimuts 47:42 920 5
30082 Jānis Liepiņš 1969 Viga 51:10 858 6
30035 Raimonds Bondars 1973 FVK 52:25 838 7
30068 Raimonds Valdmanis 1967 OK Piepe 53:58 813 8
30090 Ainārs Veģeris 1968 Meridiāns 54:36 804 9
00378 Ivars Pikšens 1970 Sia "I.J." 55:36 790 10
30034 Egils Gruzde 1963 Veselava 56:28 777 11
00221 Guntars Cīrulis 1962 Smiltene 57:11 768 12
30087 Uģis Kokenbergs 1968 Valmiera 57:18 766 13
30070 Mārtiņš Gaigals 1965 ZVOC 1:03:46 688 14
30078 Juris Jaunzemis 1966 Viga 1:05:46 668 15
30040 Edgars Liepiņš 1970 Rīga 1:06:30 660 16
30005 Ivo Volksons 1967 SANO 1:10:48 620 17
00458 Māris Zudrags 1974 SEM 1:11:37 613 18
30003 Aivars Zāģers 1961 CATA 1:19:04 555 19
30112 Didzis Žīgurs 1971 ind anulēts 0

MERIDIĀNS - 2003 08.kārta
27.maijs Auškāpi
VC 5.0 kilometri 9 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
30139 Imants Romanos 1968 Viga 35:27 1000 1
00276 Ilmārs Skādulis 1972 Zet 46:15 766 2
41009 Andis Rozenbergs 1965 Veselava 50:30 702 3
00177 Viesturs Lucāns 1960 Vidzemes vac 51:30 688 4
41012 Ainars Logins 1975 Gaisa spēki 51:49 684 5
00467 Jānis Kolontajs 1977 AERO 52:18 678 6
00168 Vilnis Gailis 1972 Valmiera 54:46 647 7
00129 Uģis Siliņš 1969 55:41 637 8
41031 Mārtiņš Rikšis 1965 UP 55:42 636 9
41088 Jānis Apsītis 1959 SIA "I.J." 56:27 628 10
00126 Arnis Šulmeisters 1970 Saulrīti 56:53 623 11
10007 Dagnis Kaņepe 1970 SK Saulrīti 58:20 608 12
41034 Edmunds Krastiņš 1958 SK Balta 1:01:33 576 13
41047 Aldis Kanapolis 1969 Piepe 1:02:03 571 14
41007 Valdis Nītiņš 1963 DACVĢ 1:03:08 562 15
00484 Gints Miezītis 1967 G. Miezīša IU 1:04:07 553 16
41113 Uģis Dančauskis 1966 ind 1:04:12 552 17
41015 Auseklis Zeltiņš 1952 Uplejas 1:09:46 508 18
41020 Andris Baltiņš 1971 Norel 1:13:01 486 19
41093 Armands Šmits 1970 Brieži 1:15:48 468 20
41043 Vitolds Bērziņš 1950 3.CP 1:18:01 454 21
00379 Normunds Irbe 1972 Jāņmuiža 1:50:06 322 22
00483 Māris Ziemelis 1977 Sēlijas mežs anulēts 0


V35 6.6 kilometri 12 kontrolpunkti

11021 Kārlis Magons 1950 Rauna 44:54 1000 1
21037 Igors Bužs 1961 Meridiāns 45:06 996 2
11030 Juris Kokins 1956 Meridiāns 48:30 926 3
32043 Ilmārs Limbēns 1948 Sigulda 51:49 867 4
11019 Gatis Skrastiņš 1956 Meridiāns 58:43 765 5
11020 Jānis Busenbergs 1959 Mona 59:03 760 6
11000 Guntars Jansons 1960 Balta 1:02:44 716 7
11025 Sandris Lācis 1962 MONA 1:02:52 714 8
11023 Andris Miglavs 1961 Bebri 1:05:32 685 9
00254 Juris Ostups 1968 Kāpa 1:06:17 677 10
41137 Andrejs Gaumigs 1963 Bebri 1:17:06 582 11
11028 Jānis Nāgelis 1960 Mona 1:24:38 531 12


V40 6.1 kilometri 13 kontrolpunkti

00461 Ēriks Ūdris 1962 Valka 46:23 1000 1
00019 Valdis Tilts 1962 Vaidava 51:32 900 2
11045 Andris Upmiņš 1962 SK Balta 53:03 874 3
00084 Agris Spalviņš 1962 Rauna 53:50 862 4
21021 Ivars Muzikants 1957 FM-33 53:51 861 5
21033 Ivars Mālnieks 1960 Saulkrasti 54:48 846 6
11005 Ivars Eškins 1962 Valmiera 58:30 793 7
21027 Juris Cebulis 1959 OK Magnēts 59:27 780 8
21030 Aivars Meirāns 1956 ZS Savieļi 1:01:08 759 9
21008 Guntis Koks 1956 SK Saulrīti 1:01:53 750 10
00077 Valdis Pulkstenis 1961 Lattelekom 1:12:37 639 11
30094 Viesturs Tamužs 1962 IK Auseklis 1:22:43 561 12

MERIDIĀNS - 2003 08.kārta
27.maijs Auškāpi
V45 5.7 kilometri 11 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00020 Valdis Janitens 1956 Ind. 49:32 1000 1
32042 Pēteris Magone 1955 Umurga 52:28 944 2
32014 Uldis Alksnis 1952 Cata 57:00 869 3
21010 Māris Strautnieks 1957 Burkānciems 58:57 840 4
32012 Andrejs Ivanovs 1953 UP 1:01:29 806 5
32021 Māris Blūms 1954 Jāņmuiža 1:05:39 755 6
32007 Andris Ģipslis 1940 PMK-8 1:06:44 742 7
32040 Raitis Padoms 1953 Limbaži 1:08:18 725 8
32029 Pēteris Trapencieris 1952 UP 1:11:46 690 9
32011 Mārcis Bendiks 1955 UP 1:15:50 653 10
32041 Uldis Rollers 1949 Limbaži 1:17:42 637 11
32044 Vilnis Ulnicāns 1954 Birzītes 1:18:23 632 12
32036 Guntis Gailītis 1955 Cēsu alus 1:20:55 612 13


V50 5.0 kilometri 9 kontrolpunkti

32016 Aldis Lapiņš 1951 Azimuts 42:13 1000 1
43021 Gunārs Fogelis 1941 Auciems 48:05 878 2
43016 Volli Kukk 1949 VZD 48:08 877 3
43003 Andrejs Birums 1950 ABOS 49:58 845 4
43001 Juris Zvirgzds 1942 Seniors 50:58 828 5
43028 Ansis Ozoliņš 1943 Burkānciems 53:25 790 6
30202 Rodrigo Slaviņš 1939 OK Kāpa 53:59 782 7
00351 Aivars Lapsa 1953 Saulrīti 1:01:20 688 8
43002 Agris Kronbergs 1948 Saulrīti 1:01:24 688 9
43026 Jūlijs Čakšs 1943 Komunālprojekts 1:17:36 544 10
41133 Auseklis Ķibilds 1952 Stalbes vsk anulēts 0
00016 Andris Cekuls 1952 Cēsis anulēts 0


V55 3.9 kilometri 10 kontrolpunkti

43033 Vilis Dubrovskis 1943 Seniors 46:41 1000 1
62013 Aivars Pikšens 1943 Jāņmuiža 50:06 932 2


V60 3.9 kilometri 10 kontrolpunkti

00387 Edvīns Berners 1937 Prizma 48:27 1000 1
00360 Guntis Upacers 1943 Seniors 53:18 909 2
00104 Visvaldis Baltiņš 1940 Cēsu PB 1:15:32 641 3
62001 Ivars Vītiņš 1935 Cēsis 1:17:30 625 4
62015 Gunārs Ostups 1936 Kāpa 1:26:37 559 5
43000 Antons Grahoļskis 1940 ZVOC 1:32:03 526 6
00348 Andris Actiņš 1941 Veselava 1:46:50 454 7


V18 6.1 kilometri 13 kontrolpunkti

33016 Ēriks Lebedoks 1985 Meridiāns 44:17 1000 1
33032 Raimonds Šūpulnieks 1985 Meridiāns 45:54 965 2
33063 Jānis Meirāns 1986 Meridiāns 50:47 872 3
33049 Oskars Bauers 1986 Meridiāns 1:09:26 638 4

MERIDIĀNS - 2003 08.kārta
27.maijs Auškāpi
V16 5.7 kilometri 11 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
60043 Kristaps Ozoliņš 1988 Limbaži 42:43 1000 1
00462 Ēriks Ūdris 1988 Valka 57:46 739 2
60008 Ivo Spalviņš 1987 Rauna 1:15:40 565 3
00478 Gints Ulnicāns 1987 DACVĢ 1:17:55 548 4
60027 Toms Purgailis 1988 1:20:38 530 5
60066 Jānis Dančauskis 1988 Meridiāns 1:47:34 397 6


V14 3.9 kilometri 10 kontrolpunkti

00472 Ilmārs Ķauķītis 1990 Ok Azimuts 49:31 1000 1
00470 Anrijs Ezītis 1990 ok Azimuts 50:04 989 2
81000 Edgars Gaiķis 1989 Priekuļi 52:50 937 3
81007 Nauris Spalviņš 1989 Rauna 1:03:54 775 4
81047 Ģirts Jurgelāns 1989 Priekuļi 1:04:34 767 5
81054 Ainārs Drozds 1989 Meridiāns 1:27:44 564 6
81024 Aigars Zumbergs 1989 Priekuļi 1:28:18 561 7
81021 Jānis Dūka 1989 Raiskums 1:31:45 540 8


V12 2.2 kilometri 9 kontrolpunkti

91006 Dairis Magone 1991 Stalbe 20:35 1000 1
00003 Kristaps Bērtulis 1991 Meridiāns 24:24 844 2
91022 Aivars Kaminskis 1992 OK Meridiāns 26:55 765 3
93003 Reinis Grende 1992 UP 29:57 687 4
91040 Kristaps Magone 1992 Stalbe 30:15 680 5
00164 Jānis Tamužs 1991 IK Auseklis 34:46 592 6
91027 Juris Ķibilts 1991 Stalbes vsk 38:27 535 7
00253 Kalvis Zeltiņš 1992 Rīgascentra psk 41:36 495 8
91052 Valdis Linde 1992 Priekuļu vsk 1:07:43 304 9
00239 Vents Lupkins 1992 Smiltenes ģimn anulēts 0


V10 1.7 kilometri 6 kontrolpunkti

93002 Ēriks Gruzde 1994 Veselava 18:03 1000 1
93023 Dāvis Kaparkalējs 1994 Priekuļu vsk. 18:22 983 2
93005 Edgars Cimbēns 1994 Priekuļi 19:51 909 3
93029 Artūrs Linde 1993 Priekuļu vsk 25:27 709 4
93004 Toms Grende 1994 UP 34:46 519 5
00347 Mārtiņš TočS 1994 Priekuļi 38:34 468 6
00345 Mārtiņš Macions 1993 CPP anulēts 0


V8 1.5 kilometri 4 kontrolpunkti

00152 Agnis Liepiņš 1995 Pokemon 14:34 1000 1
00304 Jānis Ģipslis 1997 Meridiāns 18:26 790 2
00453 Tomass Kalniņš 1995 Valmieras sk. 18:33 785 3
00440 Dāvis Pulkstenis 1997 individ 21:43 671 4
00151 Raimonds Purvinskis 1996 Priekuļi 21:50 667 5
00392 Dāvis Gustavs Šmits 1997 Auciems 24:03 606 6
93024 Armands Magone 1997 z/s Kaktiņi 28:28 512 7
00220 Kalvis Krastiņš 1996 ind 32:36 447 8
00200 Jēkabs Knēts 1996 Meridiāns 35:25 411 9
00480 Klāvs Linde 1996 Priekuļu vsk anulēts 0

MERIDIĀNS - 2003 08.kārta
27.maijs Auškāpi
SN 2.9 kilometri 9 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00427 Sanita Krieviņa 1972 118 40:18 1000 1

Dalībnieku skaits 214



VE | VA | VB | VC | V35 | V40 | V45 | V50 | V55 | V60 | V65 | V18 | V16 | V14 | V12 | V10 | V8 | VN
SE | SA | SB | SC | S35 | S40 | S45 | S50 | S55 | S60 | S65 | S18 | S16 | S14 | S12 | S10 | S8 | SN


VietaDalībnieksKomandaLaiksPunkti

Viss 8.kārtas rezultātu saraksts un kopvērtējums pēc pēdējās kārtas.

Citas Meridiāns-2003 kārtas:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23

Iepriekšējo Meridiāna sezonu rezultāti: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997

Meridiāna rudens un nakts kārtas 2019: 1 2 3 4 2018: 1 2 3 4 5 2017: 1 2 3 4 5 2016: 1 2 3 4 5 2015: 1 2 3 4 2014: 1 2 3 4
  2013: 1 2 3 4 5 2012: 1 2 3 4 5 2011: 1 2 3 4 5 2010: 1 2 3 4 2009: 1 2 3 4 2008: 1 2 3 4 2007: 1 2 3 4
  2006: 1 2 3 4 2005: 1 2 3 4 5 2004: 1 2 3 4 5

Cēsu Rudens: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Cēsu Stafetes: 2019 2018 2017

Cēsu Sprints: 2016 2015 2014 2013 2012 2011

Meridiāna Mēness stafetes: 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Meridiāna Nakts kausi: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

Tume-Vōru-Meridiāns: 2019 2016 2013 2010 2007 2001 1998

Latvijas čempionāti: 2008 nakts 2011 garā un nakts 2013 vidējā un stafete

 

 

Cēsu Orientēšanās klubs MERIDIĀNS © 2020 meridians@apollo.lv