Cēsu Orientēšanās Klubs MERIDIĀNS

Meridiāns-2020 rezultāti


MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
SE 6.3 kilometri 18 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
20011 Linda Krūmiņa 1980 IK Auseklis 52:44 1000 1
20016 Mārīte Knēta 1974 Mona 57:04 924 2
20004 Agrita Pilābere 1961 Straupe 1:02:11 848 3
00451 Inese Kauķe 1976 IK Auseklis 1:03:41 828 4
20007 Ieva Veģere 1971 Meridiāns anulēts 0


SA 4.9 kilometri 15 kontrolpunkti

42029 Kristīne Veita 1974 Magnēts 42:21 1000 1
40003 Iveta Zāģere 1965 Meridiāns 43:40 970 2
50018 Ilze Skangale 1972 Balta 44:17 956 3
00298 Ilze Pikšena 1979 SK Brīvnieki 46:32 910 4
00358 Līva Ducena 1984 Meridiāns 57:42 734 5


SB 4.6 kilometri 13 kontrolpunkti

70033 Inta Mihailova 1968 Rīgas Ūdens 45:47 1000 1
50047 Aiga Kokenberga 1968 Valmiera 46:53 977 2
00092 Māra Skujiņa 1964 Norel IT 48:56 936 3
00091 Vizma Vasere 1960 Norel IT 49:05 933 4
50029 Daina Vabole 1981 Bebri 52:28 873 5
00236 Dina Alksne 1976 Burkānciems 55:07 831 6


SC 3.5 kilometri 12 kontrolpunkti

70093 Evija Voitkāne 1969 Valmiera 36:25 1000 1
70037 Dace Ikšele 1967 Piebalgas alus 36:32 997 2
70007 Rasa Siliņa 1974 Jāņmuiža 39:17 927 3
70084 Ilva Kaliksone 1971 Lattelekom 41:34 876 4
70107 Ingrīda Kleinberga 1961 individ 43:37 835 5
70027 Elita Pirktiņa 1961 Mona 44:12 824 6
70018 Linda Jansona 1968 VID 45:20 803 7
00423 Līva Banka 1968 Jāņmuiža 45:53 794 8
00328 Anna Malēja 1955 4.AVS 46:55 776 9
00321 Elīna Kaminska 1982 Rīga 47:18 770 10
00127 Ilona Kārkliņa 1975 sk Brīvnieki 47:38 765 11
00211 Vineta Pūcīte 1973 Stirnas 50:39 719 12
70074 Dana Gritāne 1977 SK Balta 57:22 635 13
00204 Liena Zvaigzne 1972 Sigulda 58:50 619 14
70059 Līga Lapiņa 1962 Cēsis 59:41 610 15
00457 Inese Lunte 1969 Rozula 1:07:49 537 16
00326 Ilona Asare 1975 individuāli 1:11:51 507 17
70105 Lilita Govča 1952 Mārsnēni 1:14:06 491 18
00385 Līga Šmitiņa 1967 Liepa 1:15:13 484 19


S35 4.9 kilometri 15 kontrolpunkti

50048 Ineta Lapacinska 1966 Sigulda 39:52 1000 1
42025 Inga Grende 1967 Magnēts 47:09 846 2
50024 Daila Vīksne 1964 Balta 51:48 770 3
00424 Ieva Kalve 1966 Turība 54:31 731 4
40005 Džaneta Suta 1964 ind 1:13:46 540 5

MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
S40 4.6 kilometri 13 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
51013 Līga Apine 1958 LC 41:08 1000 1
50031 Baiba Zariņa 1961 Viga 42:35 966 2
50030 Anita Kasakovska 1960 SK Balta 44:59 914 3
51015 Rudīte Limbēna 1949 Sigulda 47:02 875 4
70102 Ieva Cāne 1963 Sigulda 51:56 792 5
70090 Indra Upmiņa 1962 SK Balta 58:07 708 6
00393 Lelde Pole 1960 Auciems 1:03:25 649 7
51006 Anita Riekstiņa 1957 Cēsis 1:07:42 608 8


S45 4.2 kilometri 12 kontrolpunkti

64004 Gunta Lebedoka 1954 Meridiāns 35:56 1000 1
40004 Ligita Grunde 1954 Seniors 41:44 861 2
64006 Modrīte Skrastiņa 1954 Meridiāns 48:51 736 3
64013 Tamāra Kosmačeva 1956 OK Kāpa 53:16 675 4
64015 Inese Purgaile 1956 Bebri 58:06 618 5
51017 Iveta Krūze 1956 VESA 1:01:07 588 6
64010 Ženija Meirāne 1954 ZS Savieļi 1:06:52 537 7


S50 4.2 kilometri 12 kontrolpunkti

63021 Ruta Kukka 1950 OK Kāpa 41:29 1000 1
00380 Benita Aizupe 1953 Saulrīti 56:24 736 2
00179 Antra Āriņa 1952 ind 59:50 693 3
63010 Inta Kļava 1944 Saulrīti 1:01:05 679 4
00111 Ināra Egle 1952 Saulrīti 1:07:48 612 5
00418 Genovefa Laupace 1951 Individuāli 1:13:02 568 6


S55 3.5 kilometri 12 kontrolpunkti

63013 Anna Slaviņa 1940 UP 39:31 1000 1
71010 Erna Skujiņa 1936 Limbaži 47:34 831 2
71013 Lidija Kalvāne 1942 Lattelekom 52:05 759 3
71007 Aina Austriņš 1933 Meridiāns 1:13:07 540 4


S60 3.5 kilometri 12 kontrolpunkti

71005 Jūlija Zvirgzde 1940 Seniors 1:03:27 1000 1
71001 Lidija Zukule 1932 SK Brīvnieki 1:08:41 924 2
71014 Rita Ostupe 1934 ok Kāpa 1:16:05 834 3
00422 Dzidra Bērziņa 1930 Valmiera 1:33:54 676 4


S18 4.6 kilometri 13 kontrolpunkti

61018 Ieva Puriņa 1986 RSP 41:49 1000 1
61027 Madara Šinke 1985 Kāpa 42:17 989 2
52013 Kritīne Kokina 1985 Meridiāns 52:02 804 3
00417 Maija Riženkova 1986 ZVOC 1:11:53 582 4

MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
S16 4.2 kilometri 12 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
72001 Līga Šūpulniece 1987 Meridiāns 38:00 1000 1
00045 Zane Medne 1987 Meridiāns 48:03 791 2
00137 Līga Čerņavska 1988 Straupe 48:06 790 3
72029 Līga Evelone 1988 Priekuļi 49:53 762 4
72017 Māra Bērziņa 1988 Rozula 50:09 758 5
72030 Zane Dančauska 1987 Meridiāns 56:31 672 6


S14 3.5 kilometri 12 kontrolpunkti

80014 Dace Buža 1990 Meridiāns 47:25 1000 1
80023 Anna Puriņa 1990 ind 52:41 900 2
80002 Kristīne Bērziņa 1990 Rozula 54:19 873 3
00471 Kitija Gruzde 1990 Veselava 1:15:32 628 4
00365 Zane Ieviņa 1990 Priekuļi anulēts 0


S12 2.3 kilometri 9 kontrolpunkti

90024 Nora Ķibilda 1992 Stalbes vsk 36:28 1000 1
90009 Sabīne Tilta 1992 Vaidava 41:58 869 2
90028 Karlīna Vītola 1992 Priekuļu pag. 42:43 854 3
90011 Baiba Bendika 1991 Rozula 45:43 798 4
00057 Klinta Kreitūze 1992 Straupe 46:59 776 5
00095 Astra Kūlīte 1992 Straupe 48:00 760 6
00280 Kristīne Stirna 1991 Siguldas sp.sk. 1:15:58 480 7
00269 Santa Lazdāne 1992 SK Brīvnieki 1:16:57 474 8


S10 1.7 kilometri 6 kontrolpunkti

92020 Kristīne Suta 1993 Valmiera 14:00 1000 1
92017 Liene Šūpulniece 1994 Meridiāns 18:26 759 2
00374 Tamāra Gaile 1993 Priekuļi 19:28 719 3
92010 Rūta Zariņa 1993 Viga 23:48 588 4
92011 Undīne Zeltiņa 1994 ind 26:20 532 5
00073 Ērika Vilciņa 1994 Priekuļu vsk 35:30 394 6
00486 Eva Zvaigzne 1993 Sigulda 40:33 345 7
00157 Gita Hofmane 1994 Rozula 49:48 281 8
00409 Madara Strazdiņa 1993 Straupe 50:48 276 9


S8 1.5 kilometri 4 kontrolpunkti

00371 Kristīne Fundure 1995 Priekuļi 16:17 1000 1
92000 Agnese Bukava 1995 Meridiāns 18:34 877 2
92027 Lelde Krīgere 1995 Priekuļu vsk. 20:33 792 3
00370 Ketija Sabule 1995 Priekuļi 22:06 737 4
00435 Estere Muceniece 1999 Cēsis 24:11 673 5
00432 Agnese Dombrovska 1995 27:21 595 6
00487 Ilze Kornete 1996 Bērnudārzs 28:17 576 7

MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
VE 8.2 kilometri 24 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00033 Toms Veits 1978 OK Purvabridējs 53:08 1000 1
00004 Jānis Krūmiņš 1979 IK Auseklis 53:12 999 2
30125 Ivars Valtass 1969 Latvijas tālr. 56:35 939 3
00055 Māris Bisenieks 1971 OK PurvabridējS 57:44 920 4
00061 Guntis Arnicāns 1968 US 58:07 914 5
10090 Matīss Jansons 1973 Siļķes 1:00:10 883 6
00059 Kaspars Dēliņš 1975 Rīga SSE 1:04:35 823 7
22010 Oskars Rencis 1983 Meridiāns 1:08:45 773 8
00395 Marts Kalniņš 1970 SCO Centrs 1:25:03 625 9


VA 7.1 kilometri 19 kontrolpunkti

10011 Gints Gritāns 1975 SK Balta 54:32 1000 1
10016 Andris Strazdiņš 1971 OK PurvaBridējs 56:06 972 2
00113 Mārtiņš Lācis 1974 OK PurvaBridējs 56:30 965 3
10052 Alberts Lācis 1970 OK Purvabridējs 58:10 938 4
00267 Jānis Lazdāns 1970 SK Brīvnieki 1:04:19 848 5
10033 Jānis Butāns 1978 Meridiāns 1:05:33 832 6
00227 Aigars Actiņš 1969 3A 1:05:46 829 7
10006 Agnis Graudulis 1974 Bebri 1:07:17 811 8


VB 5.9 kilometri 15 kontrolpunkti

00382 Ints Jansons 1968 Vecpiebalga 41:56 1000 1
10002 Valters Kaminskis 1968 OK Meridiāns 42:12 994 2
30018 Vents Ozoliņš 1968 Piepe 44:06 951 3
30057 Aigars Abzalons 1969 LOKA 46:09 909 4
00378 Ivars Pikšens 1970 Sia "I.J." 48:06 872 5
00384 Jānis Pikšens 1977 SK Brīvnieki 48:17 868 6
30035 Raimonds Bondars 1973 FVK 49:15 851 7
30107 Jānis Lucāns 1964 Z/S Bušas 49:29 847 8
30045 Mareks Indāns 1972 ind 49:53 841 9
00166 Kaspars Zudrags 1977 Latv. Finieris 50:52 824 10
30034 Egils Gruzde 1963 Veselava 51:24 816 11
30028 Andis Celinskis 1980 OK Azimuts 51:32 814 12
30005 Ivo Volksons 1967 SANO 52:37 797 13
30087 Uģis Kokenbergs 1968 Valmiera 52:56 792 14
30046 Reinis Nīmanis 1971 ind 53:34 783 15
30077 Ingus Barviķis 1969 VAS "LVM" 53:45 780 16
00175 Armands Teteris 1973 Bankserviss 54:47 765 17
10038 Andris Dzalbs 1972 GNP 56:04 748 18
00139 Sandris Līdums 1970 Burkānciems&Co 56:56 737 19
30056 Aigars Dudelis 1962 Azimuts 58:13 720 20
00286 Kristiāns Miķelsons 1973 individ 58:23 718 21
30103 Modris Romka-Laurītis 1972 Hotel Cēsis 59:19 707 22
30009 Edmunds Zeidmanis 1961 Umurga 1:00:22 695 23
30113 Didzis Krūmiņš 1975 Jūrmala 1:01:19 684 24
30086 Edgars Deksnis 1965 1:02:00 676 25
30112 Didzis Žīgurs 1971 ind 1:02:00 676 25
00446 Intars Metums 1977 Lat. Finieris 1:07:16 623 27
00447 Agris Meilerts 1974 Lat. Finieris 1:09:03 607 28
30104 Konstantīns Tavars 1973 Calus 1:09:03 607 28
30070 Mārtiņš Gaigals 1965 ZVOC 1:09:37 602 30
00479 Jānis Kuplis 1972 Bruņinieku iela 1:10:31 595 31
00338 Guntars Bērtulis 1969 ind 1:36:02 437 32

MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
VC 4.9 kilometri 15 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
30139 Imants Romanos 1968 Viga 37:09 1000 1
00276 Ilmārs Skādulis 1972 Zet 39:57 930 2
41012 Ainars Logins 1975 Gaisa spēki 42:38 871 3
00454 Valdis Janovs 1977 Tieto Enator 45:23 819 4
41073 Valdis Kornets 1954 Cēsis 46:27 800 5
41034 Edmunds Krastiņš 1958 SK Balta 47:33 781 6
41093 Armands Šmits 1970 Brieži 48:46 762 7
00177 Viesturs Lucāns 1960 Vidzemes vac 49:14 755 8
00468 Andis Janovs 1981 LU 49:16 754 9
41009 Andis Rozenbergs 1965 Veselava 49:35 749 10
41130 Uldis Kalniņš 1967 individ 49:42 747 11
41007 Valdis Nītiņš 1963 DACVĢ 50:11 740 12
41043 Vitolds Bērziņš 1950 3.CP 52:55 702 13
00467 Jānis Kolontajs 1977 AERO 54:26 682 14
00145 Austris Krastiņš 1983 LU Fizmats 54:33 681 15
41047 Aldis Kanapolis 1969 Piepe 57:15 649 16
41113 Uģis Dančauskis 1966 ind 57:20 648 17
41038 Kaspars Cers 1975 Bankserviss 59:27 625 18
41105 Māris Grīnbergs 1982 MGV- 666 59:55 620 19
00383 Andris Kalve 1957 Latvijas Banka 1:01:04 608 20
41015 Auseklis Zeltiņš 1952 Uplejas 1:01:18 606 21
10007 Dagnis Kaņepe 1970 SK Saulrīti 1:03:52 582 22
00168 Vilnis Gailis 1972 Valmiera 1:04:17 578 23
00129 Uģis Siliņš 1969 1:10:36 526 24
41004 Harijs Krūze 1960 Rīgas apriņķis 1:10:42 525 25
00215 Ģirts Veinbergs 1974 ind 1:16:25 486 26
00126 Arnis Šulmeisters 1970 Saulrīti 1:16:55 483 27


V35 7.1 kilometri 19 kontrolpunkti

32043 Ilmārs Limbēns 1948 Sigulda 54:34 1000 1
11021 Kārlis Magons 1950 Rauna 55:16 987 2
21037 Igors Bužs 1961 Meridiāns 57:08 955 3
11030 Juris Kokins 1956 Meridiāns 57:34 948 4
11007 Aivars Mihailovs 1964 Rīgas Ūdens 59:26 918 5
11028 Jānis Nāgelis 1960 Mona 1:00:45 898 6
11000 Guntars Jansons 1960 Balta 1:02:05 879 7
11004 Juris Zariņš 1961 Viga 1:03:27 860 8
11019 Gatis Skrastiņš 1956 Meridiāns 1:03:39 857 9
11020 Jānis Busenbergs 1959 Mona 1:04:36 845 10
00254 Juris Ostups 1968 Kāpa 1:04:48 842 11
11025 Sandris Lācis 1962 MONA 1:06:16 823 12
41137 Andrejs Gaumigs 1963 Bebri 1:33:55 581 13

MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
V40 6.3 kilometri 18 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
00461 Ēriks Ūdris 1962 Valka 46:51 1000 1
41024 Jānis Lūsa 1959 Jaunpiebalga 48:35 964 2
11005 Ivars Eškins 1962 Valmiera 49:20 950 3
11045 Andris Upmiņš 1962 SK Balta 49:26 948 4
00019 Valdis Tilts 1962 Vaidava 49:40 943 5
00084 Agris Spalviņš 1962 Rauna 50:53 921 6
21030 Aivars Meirāns 1956 ZS Savieļi 51:42 906 7
00065 Pēteris Apinis 1958 Kāpa 52:01 901 8
21027 Juris Cebulis 1959 OK Magnēts 55:04 851 9
21032 Varis Peisenieks 1957 RR 55:18 847 10
30073 Pēteris Strazdiņš 1962 Viga 56:47 825 11
30094 Viesturs Tamužs 1962 IK Auseklis 1:05:43 713 12
30132 Jānis Cāns 1960 Sigulda 1:10:02 669 13
00077 Valdis Pulkstenis 1961 Lattelekom anulēts 0
21008 Guntis Koks 1956 SK Saulrīti anulēts 0


V45 5.9 kilometri 15 kontrolpunkti

32050 Indulis Peilāns 1956 Kāpa 49:35 1000 1
32042 Pēteris Magone 1955 Umurga 50:25 983 2
00020 Valdis Janitens 1956 Ind. 50:54 974 3
32007 Andris Ģipslis 1940 PMK-8 56:49 873 4
32012 Andrejs Ivanovs 1953 UP 57:36 861 5
32048 Edgars Mītnieks 1956 Seniors 58:22 850 6
32011 Mārcis Bendiks 1955 UP 1:01:28 807 7
32036 Guntis Gailītis 1955 Cēsu alus 1:04:06 774 8
32021 Māris Blūms 1954 Jāņmuiža 1:04:28 769 9
32040 Raitis Padoms 1953 Limbaži 1:09:55 709 10
32044 Vilnis Ulnicāns 1954 Birzītes 1:12:44 682 11
32041 Uldis Rollers 1949 Limbaži 1:16:43 646 12
32014 Uldis Alksnis 1952 Cata 1:20:58 612 13


V50 4.9 kilometri 15 kontrolpunkti

43009 Ilgvars Grīnbergs 1947 Valmiera 42:59 1000 1
43016 Volli Kukk 1949 VZD 45:47 939 2
30202 Rodrigo Slaviņš 1939 OK Kāpa 46:05 933 3
43001 Juris Zvirgzds 1942 Seniors 48:42 883 4
43021 Gunārs Fogelis 1941 Auciems 50:05 858 5
43003 Andrejs Birums 1950 ABOS 52:37 817 6
43028 Ansis Ozoliņš 1943 Burkānciems 54:26 790 7
43034 Dainis Maneks 1947 LVEI 56:48 757 8
43026 Jūlijs Čakšs 1943 Komunālprojekts 56:50 756 9
43002 Agris Kronbergs 1948 Saulrīti 1:02:11 691 10
00016 Andris Cekuls 1952 Cēsis 1:04:03 671 11
00351 Aivars Lapsa 1953 Saulrīti 1:09:21 620 12
41133 Auseklis Ķibilds 1952 Stalbes vsk 1:10:24 611 13
43018 Imants Leikarts 1941 Līgatne 1:53:20 379 14
00282 Arnolds Kučinskis 1949 OK Prizma anulēts 0
32016 Aldis Lapiņš 1951 Azimuts anulēts 0

MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
V55 4.2 kilometri 12 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
43033 Vilis Dubrovskis 1943 Seniors 37:00 1000 1
00359 Ilgonis Šteinbergs 1943 Rīgas apr. 41:30 892 2
00477 Jānis Aprubis 1943 Prizma 41:52 884 3
43027 Mārtiņš Kaškins 1948 Muita 43:15 855 4
00180 Andrejs Āriņš 1947 ind 43:52 843 5
62013 Aivars Pikšens 1943 Jāņmuiža 45:27 814 6
62008 Juris Bergs 1938 Cēsu Polikl. 49:33 747 7


V60 4.2 kilometri 12 kontrolpunkti

00360 Guntis Upacers 1943 Seniors 37:18 1000 1
62015 Gunārs Ostups 1936 Kāpa 41:12 905 2
43000 Antons Grahoļskis 1940 ZVOC 43:31 857 3
62001 Ivars Vītiņš 1935 Cēsis 44:41 835 4
00387 Edvīns Berners 1937 Prizma 46:07 809 5
62006 Ivars Kalniņš 1938 RCK 51:22 726 6
00348 Andris Actiņš 1941 Veselava 1:25:08 438 7


V18 6.3 kilometri 18 kontrolpunkti

33063 Jānis Meirāns 1986 Meridiāns 43:28 1000 1
33016 Ēriks Lebedoks 1985 Meridiāns 45:44 950 2
33048 Kārlis Ducens 1985 Meridiāns 51:50 839 3
33065 Gatis Caics 1986 Kāpa 52:33 827 4
33053 Kristaps Grīnbergs 1986 Ziemeļvidz.OC 52:47 823 5
33049 Oskars Bauers 1986 Meridiāns 53:30 812 6


V16 5.9 kilometri 15 kontrolpunkti

60067 Marģers Kietis 1987 NDRĢ 41:08 1000 1
00462 Ēriks Ūdris 1988 Valka 46:54 877 2
60043 Kristaps Ozoliņš 1988 Limbaži 48:23 850 3
60010 Māris Jansons 1987 RSP 49:23 833 4
60027 Toms Purgailis 1988 52:20 786 5
60023 Mārtiņš Puriņš 1988 RSP 54:35 754 6
60008 Ivo Spalviņš 1987 Rauna 59:56 686 7
60030 Ansis Šinke 1988 Kāpa 1:02:07 662 8
60016 Jānis Bukavs 1988 Priekuļi 1:09:36 591 9
60066 Jānis Dančauskis 1988 Meridiāns 1:12:16 569 10
00478 Gints Ulnicāns 1987 DACVĢ 1:12:41 566 11
60015 Mārcis Lunte 1988 Rozula 1:39:42 413 12

MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
V14 4.2 kilometri 12 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
81000 Edgars Gaiķis 1989 Priekuļi 32:53 1000 1
00470 Anrijs Ezītis 1990 ok Azimuts 35:28 927 2
00472 Ilmārs Ķauķītis 1990 Ok Azimuts 35:42 921 3
81047 Ģirts Jurgelāns 1989 Priekuļi 36:37 898 4
81065 Andris Cāns 1990 Sigulda 37:47 870 5
81007 Nauris Spalviņš 1989 Rauna 37:56 867 6
81030 Kristaps Eškins 1990 ZVOC 38:44 849 7
00182 Arnolds Āriņš 1990 RSP 39:01 843 8
81054 Ainārs Drozds 1989 Meridiāns 41:08 799 9
00181 Armands Āriņš 1990 RSP 42:07 781 10
81033 Mikus Krastiņš 1989 Laimīte 47:05 698 11
81021 Jānis Dūka 1989 Raiskums 49:35 663 12
81064 Kaspars Vīksne 1989 Meridiāns 1:16:43 429 13
00252 Jānis Eigenfelds 1990 Līgatnes pamsk 1:17:28 424 14
81015 Druvis Slišāns 1989 Meridiāns 1:23:23 394 15
00354 Emīls Bergs 1990 CPPP 1:30:06 365 16


V12 2.3 kilometri 9 kontrolpunkti

91035 Didzis Vīksne 1991 Taurene 20:48 1000 1
93003 Reinis Grende 1992 UP 22:03 943 2
00098 Mārcis Mucenieks 1992 Cēsu 1.pamatsk 26:07 796 3
00003 Kristaps Bērtulis 1991 Meridiāns 27:44 750 4
91052 Valdis Linde 1992 Priekuļu vsk 35:08 592 5
91027 Juris Ķibilts 1991 Stalbes vsk 35:21 588 6
91006 Dairis Magone 1991 Stalbe 38:28 541 7
91037 Toms Rozenbergs 1992 Priekuļi 39:05 532 8
91036 Mārtiņš Rozenbergs 1992 Priekuļi 40:06 519 9
91040 Kristaps Magone 1992 Stalbe 41:48 498 10
00455 Kristaps Ziediņš 1992 Pastariņa Skola 45:26 458 11
00174 Andris Rajeckis 1992 Rozula 46:41 446 12
00154 Mārtiņš Maļinovskis 1992 Rozula 47:03 442 13
91007 Kristaps Martins 1991 Jāņmuiža 47:09 441 14
91044 Māris Spalviņš 1992 Rauna 48:54 425 15
00094 Andris Osis 1992 Cēsu 2. pamatsk 49:54 417 16
00144 Artis Ķerpe 1992 CPP 1:14:37 279 17
00124 Juris Temmers 1992 Straupe 1:34:44 220 18
00438 Miks Strazdiņš 1991 Straupe 1:35:14 218 19
00253 Kalvis Zeltiņš 1992 Rīgascentra psk anulēts 0
00173 Jānis Rajeckis 1992 Rozula anulēts 0


V10 1.7 kilometri 6 kontrolpunkti

00161 Ralfs Jumiķis 1994 Sigulda 12:50 1000 1
00485 Emīls Bumbieris 1993 Sigulda 12:55 994 2
93002 Ēriks Gruzde 1994 Veselava 12:56 992 3
00100 Dāvids Mucenieks 1993 Cēsu 1.pamatsk 19:55 644 4
93004 Toms Grende 1994 UP 20:22 630 5
93029 Artūrs Linde 1993 Priekuļu vsk 28:46 446 6
93023 Dāvis Kaparkalējs 1994 Priekuļu vsk. 34:01 377 7
00400 Elvis Ceriņš 1994 Rozula 42:45 300 8

MERIDIĀNS - 2003 09.kārta
3.jūnijs Melturi
V8 1.5 kilometri 4 kontrolpunkti
====================================================================
Nr. Dalībnieks Dz.g. Kolektīvs Laiks Punkti Vieta
====================================================================
93006 Toms Martins 1995 Jāņmuiža 11:28 1000 1
00453 Tomass Kalniņš 1995 Valmieras sk. 14:37 784 2
00440 Dāvis Pulkstenis 1997 individ 14:53 770 3
00304 Jānis Ģipslis 1997 Meridiāns 15:18 749 4
00381 Mārcis Urbāns 1995 Priekuļi 16:32 694 5
93008 Emīls Dzalbs 1995 Druļļi 16:35 691 6
00220 Kalvis Krastiņš 1996 ind 18:17 627 7
00200 Jēkabs Knēts 1996 Meridiāns 20:33 558 8
00480 Klāvs Linde 1996 Priekuļu vsk 20:52 550 9
00151 Raimonds Purvinskis 1996 Priekuļi 21:52 524 10
00482 Forests Ostups 1997 KĀPA 24:33 467 11
00488 Andris Neimanis 1998 Bērnudārzs 28:17 405 12
00241 Kristaps Bruners 1999 Sigulda 30:00 382 13

Dalībnieku skaits 331



VE | VA | VB | VC | V35 | V40 | V45 | V50 | V55 | V60 | V65 | V18 | V16 | V14 | V12 | V10 | V8 | VN
SE | SA | SB | SC | S35 | S40 | S45 | S50 | S55 | S60 | S65 | S18 | S16 | S14 | S12 | S10 | S8 | SN


VietaDalībnieksKomandaLaiksPunkti

Viss 9.kārtas rezultātu saraksts un kopvērtējums pēc pēdējās kārtas.

Citas Meridiāns-2003 kārtas:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23

Iepriekšējo Meridiāna sezonu rezultāti: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997

Meridiāna rudens un nakts kārtas 2019: 1 2 3 4 2018: 1 2 3 4 5 2017: 1 2 3 4 5 2016: 1 2 3 4 5 2015: 1 2 3 4 2014: 1 2 3 4
  2013: 1 2 3 4 5 2012: 1 2 3 4 5 2011: 1 2 3 4 5 2010: 1 2 3 4 2009: 1 2 3 4 2008: 1 2 3 4 2007: 1 2 3 4
  2006: 1 2 3 4 2005: 1 2 3 4 5 2004: 1 2 3 4 5

Cēsu Rudens: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998

Cēsu Stafetes: 2019 2018 2017

Cēsu Sprints: 2016 2015 2014 2013 2012 2011

Meridiāna Mēness stafetes: 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Meridiāna Nakts kausi: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

Tume-Vōru-Meridiāns: 2019 2016 2013 2010 2007 2001 1998

Latvijas čempionāti: 2008 nakts 2011 garā un nakts 2013 vidējā un stafete

 

 

Cēsu Orientēšanās klubs MERIDIĀNS © 2020 meridians@apollo.lv